מ.כ שטקליס. קבוצת הכדורעף מ.כ שטקליס נתניה: אלופת המדינה בכדורעף לנערים

קבוצת הכדורעף מ.כ שטקליס נתניה: אלופת המדינה בכדורעף לנערים

קבוצת הכדורעף החלה לפעול רק לפני שלוש שנים ככיתת הספורט הייחודית בחטיבת הביניים "אורט שטקליס" ותיכון "אורט לבוביץ'".  הם הגיעו להישג חסר תקדים הודות למאמנים ליאור לוק ודניאל שטיינברג שהובילו את הקבוצה לגבהים.
אליפות המדינה וליגת על. כדורעף שטקליס | צילום: נמרוד גליקמן

נצחונה של קבוצת "מ.כ שטקליס נתניה" את קבוצת "מ.כ רעננה"3-1 וזכיתה באליפות עשתבאז גדול בעיר. לראשונה בעיר יש לה אלופת מדינה בכדורעף. ביום ראשון השבוע עלתה הקבוצה הנתנייתית לליגת העל לנוער.

לעיני קהל של 400 איש בהם אוהדים רבים מנתניה. במעמד חבר מועצת העיר אמייה טגה ומנהל אגף הספורט מוטי שעיבי. ניצחו שחקני הכדורעף הצעירים מנתניה את רעננה. הקבוצה החלה לפעול  רק לפני שלוש  שנים ככיתת הספורט הייחודית בחטיבת הביניים "אורט שטקליס" ותיכון "אורט לבוביץ'".  הם הגיעו להישג חסר תקדים הודות למאמנים ליאור לוק ודניאל שטיינברג שהובילו את הקבוצה לגבהים.

במשחק נוסף שהתקיים באולם הספורט החדיש "שטקליס" ביום ראשון השבוע עלתה הקבוצה לליגת העל.  את צלחת האליפות העניקו סגני ראש העיר שירי חגואל ואדיר בנימיני שצפו במשחק באדיקות.

מ.כ שטקליס מועדון מצליח מוכר בכל הארץ

מועדון הכדורעף "מ.כ שטקליס נתניה" מוכר בכל הארץ הודות להצלחת הקבוצה העונה. שמם של שחקני הקבוצה יצא למרחוק כאשר בין שחקני הקבוצה שחקנים בנבחרת ישראל ביניהם, אדיר בן שלוש, רביד אלפסי, מור מרטן ורועי שלמה, לירון טלמור, יובל טלמור וסער רוקני.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר בירכה את שחקני המועדון, שרובם תלמידי העיר נתניה שצמחו בכיתת הספורט הייחודית בחטיבת הביניים "שטקליס". "אני גאה בכל אחד ואחד משחקני הקבוצה, ברכותיי על ההישג המרשים".

ליאור לוק מנהל המועדון, אמר: "מהיום שבו הקמנו את המועדון, מצוינות היא העיקרון המנחה, ואני מאושר שאנו קוצרים את הפירות אחרי עבודה קשה ומאומצת של השחקנים. נתניה הגיעה להישג המשמעותי ביותר – צלחת האליפות. אנו גאים בשחקנים שלנו".

לחדשות נוספות בנתניה הקליקו כאן * לדף הפייסבוק שלנו הקליקו כאן

אהבתם? שתפו!

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות