תראו איך הגנבים רוכשים בטירוף במאות שקלים – וידאו

כתב אישום הוגש היום נגד שני חשודים מטירה וטייבה שפרצו לרכב בחניון חוף במכמורת וגנבו מתוכו רכוש. גם בקשות להארכת מעצר עד תום ההליכים הוגשו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
פרצו לרכב גנבו ורכשו. צילום דוברות משטרה שרון

כתב אישום הוגש היום נגד שני חשודים מטירה וטייבה שפרצו לרכב בחניון חוף מכמורת וגנבו מתוכו רכוש. גם בקשות להארכת מעצר עד תום ההליכים הוגשו. בסרטון מצורף נראים החשודים מגיעים לחנות ומבצעים רכישות של בידורית, קופסאות סיגריות ותשלום עבור דלק באמצעות כרטיס האשראי שגנבו זמן קצר קודם לכן

ביום 21.7.20 התקבלה במשטרת ישראל תלונה בגין התפרצות לרכב בחניון חוף מכמורת. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי מהרכב נגנבו טלפון נייד, אלפי שקלים במזומן, ציוד צלילה בשווי אלפי שקלים וכרטיס אשראי. עוד גילו חוקרי המשטרה, כי החשודים שפרצו לרכב וגנבו ממנו בין היתר כרטיס אשראי, ביצעו רכישות באמצעותו זמן קצר לאחר ביצוע ההתפרצות והגניבה. כך התברר לחוקרי המשטרה, כי החשודים ביצעו מספר רכישות בחנויות בחופית ובבית ינאי בסכום כולל של מאות שקלים.

ראו איך השניים רוכשים בטירוף מכל הבא ליד בחנויות בתחנת הדלק הסמוכה – חופית

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה לזיהוי החשודים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים וביצוע מגוון פעולות חקירה, הן גלויות והן סמויות, כך שביום 26.7.20 אותר אחד החשודים, בן 36 מטירה, כשהוא נוהג בכביש 6 והוא עוכב ע"י שוטר. במהלך הבדיקה הראשונית, התברר כי החשוד נוהג ברכב כשהוא ללא רישיון נהיגה בתוקף וללא תעודת ביטוח בת תוקף על הרכב. עוד נמצא כי החשוד מחזיק בסם מסוכן מסוג קוקאין במשקל של 0.22 גרם. בהמשך, אותר ונעצר החשוד השני, בן 31 מטייבה והוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.
מעצרם של החשודים הוארך בבימ"ש השלום בפ"ת ובחמישי האחרון מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגדם כתבי אישום בעבירות של פריצה לרכב, גניבה, הונאה בכרטיס חיוב ונהיגה תחת השפעת סמים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram