טרקטורון. בשביל מה צריך טרקטורון בעיר? עכשו המשטרה יוצאת למארבים
Netanya
29°
Partly Cloudy

בשביל מה צריך טרקטורון בעיר? עכשו המארבים

תתקשרו למוקד ותודיעו על אופנוע וטרקטורון שמפריעים לכם לישון. במארב משטרתי נרשמו 13 דוחות תנועה והורדו 11 רכבי שטח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
טרקטורון

בשביל מה צריך טרקטורון בעיר? ואיזה כייף יש לכם הנוהגים בו להרעיד את רחובות העיר ולשבור את השקט בלילות?

האם בא הסוף לתופעה המטרידה מאות תושבים בעיקר בדרום העיר? מדובר במטרדי הרעש שיוצרים רוכבי אופנועים וטרקטורונים בסופי שבוע. אלה מסירים מהאופנועים ומהטרקטורונים את האגזוזים דבר היוצר רעש בלתי נסבל שמעיר שכונה שלמה משנתה, פוגע מאוד באיכות החיים של רבים מתושבי העיר, כולל תינוקות וילדים, שנבהלים למשמע הרעש.

כבר שנים שמנסים בכל דרך למנוע זאת תוך איום באכיפה וקנסות גדולים. השבוע הודיע סגן ומ"מ ראש העירייה אלי דלל, שנפגש בחודש שעבר עם פקד רון פיק, ראש משרד תנועה החדש במשטרת נתניה והשניים סיכמו מארבים שיבוצעו ביתר שאת. ביום שישי האחרון התלווה דלל לשוטרי אגף התנועה של משטרת נתניה, במסגרת פעילות מבצעית ללכידת רוכבי אופנועים וטרקטורונים. בפעילות נרשמו 13 דוחות תנועה והורדו 11 רכבי שטח בגין אי תקינות. כמו כן, נתפס אופנוע שטח בעל רישוי אפור.

פגישה לצורך אכיפה. דלל ופיק

טרקטורון בלילה מפריע לכם? תתקשרו למוקד 106

דלל: "אני מבקש להודות למשטרת נתניה ולשיטור העירוני, ובפרט לפקד פיק, על ההבנה של חשיבות הנושא ועל היציאה למבצע בתקופה מורכבת זו. אני קורא לתושבי נתניה, הסובלים מהתופעה, להתקשר בזמן אמת למוקד העירוני או למשטרה ולדווח על רוכבי האופנועים והטרקטורונים. התלונות מסייעות להבין את ממדי התופעה, מיקומים ושעות, כדי להיערך בהתאם לפעילויות הבאות. הפעילות ביום שישי הייתה רק הסנונית הראשונה, ואדאג לכך שיבוצעו מארבים נוספים ככל שהמטרד יימשך".

תתקשרו למוקד 106 ותודיעו על אופנועים וטרקטורונים שמפריעים לכם לישון

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אולי גם יעניין אותך

תגובה אחת

  1. תנו להם שטחים במקום להרוס שמורות טבע ואת הנחת בעיר תראו להם אפה אפשר להוביל לשם את כלי השטח שלהם המרדפים אחריהם זאת סכנה להם ולמי שבסביבה עם יעלו על מדרכה או ידרסו על מעבר חציה או כי רגל או באמצע הכביש זה מתוך פחד ובורות אבל יכול להרוג או לפגוע שזה לא פחות חמור ממוות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram