יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / דעות / המחוזרים
כולם מרוצים. אברהם גרנט צילום: משה מילנר, לע"מ
כולם מרוצים. אברהם גרנט צילום: משה מילנר, לע"מ

המחוזרים

עונת החיזור בעיצומה. כל מפלגה פורשת כנפיים ומחפשת מועמדים אטרקטיביים לשיבוץ ריאלי ברשימתה. כחלון הביא את יואב גלנט, ד"ר יפעת שאשא ביטון וצלקה מלקו, עיתונאית לשעבר בקול ישראל, גברת נחמדה שמוצאה האתיופי נותן לה שדרוג חזק לתוך הרשימה, בבחינת הפוך על הפוך. העבודה הביאו את פרופ' מנו טרכטנברג והיד עוד נטויה.

כולם מרוצים. אברהם גרנט צילום: משה מילנר, לע"מ
כולם מרוצים. אברהם גרנט צילום: משה מילנר, לע"מ

נדמה לי שמתחת לרדאר כל המפלגות שכחו מועמד אחד מצוין. אני מדבר על אברם גרנט, מאמן הכדורגל של נבחרת גאנה בהווה וישראל בעבר. לא טעיתי בכלום, גרנט הוא מועמד ראוי ונפלא. אם לא היה בכדורגל, הוא מזמן היה ראש עיריית פתח תקווה וחבר כנסת. אברם הוא אמן ביחסי ציבור, מקושר עם כל העולם באפריקה, אסיה, אירופה ולונדון. הוא בעל מזל, ומן המפורסמות הוא ששחקניו העריצו את ה"תחת" הגדול שלו. ה"תחת" של אברם הפך מושא להערצה והצלחה ומזל טוב בנושאי ביטחון, במיוחד בהגנה היקפית ובונקר מול יריב חדור מוטיבציה.

יש לו יחסי פנים טובים, יחסי חוץ מעולים, הוא מדבר אנגלית מצוינת ויכול בעתיד לשמש שר חוץ מעולה. הוא אדם מתון, דבר חשוב בפוליטיקה, יודע להלך בין הטיפות, להשאיר את כולם מרוצים ושבעים, גם אם מדובר בתוצאה שהיא פחות מניצחון. יש לו כסף והוא לא יבוא לפוליטיקה לצורך פרנסה, אלא לשם העניין עצמו, ציונות נטו.

בקיצור, אני יכול מעכשיו ועד למוצאי שבת להלל ולשבח את אברם גרנט, האיש, המורה, המחנך והמאמן, שיכול להיות שר תרבות, שר חינוך ושר ספורט מאורגן במשרד אחד. אבל יש לי הרגשה שהוא לא יוזמן, לא בגלל שהוא לא מעוניין, או בגלל עבודתו בגאנה, פשוט הוא כוכב בפני עצמו, מה שראשי המפלגות לא כל כך אוהבים שיהיו לצידם.

בדוק גם

בא לבחון כוכבי כדורגל חדשים. שלמה שרף (צילום: יח"צ)

מאחורי הקלעים: הסולחה ההיסטורית של הספורט הישראלי

הסולחה ההיסטורית של הספורט הישראלי / אריק איזיקוביץ' כל חובב כדורגל ישראלי שהיה נשאל עד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *