יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / או שתלמדו עם מורה אחרת או שתעזבו את הקונסרבטוריון
ילדה עם כינור  (צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה)
ילדה עם כינור (צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה)

או שתלמדו עם מורה אחרת או שתעזבו את הקונסרבטוריון

19 הורים לתלמידים בחוג לכלי קשת בקונסרבטוריון העירוני בעכו קיבלו ביום חמישי שעבר מכתב בדואר אקספרס, עליו חתומה מנהלת אגף החינוך אורית אסייג. במכתב נאמר להם, כי החל מ-1 בינואר המורה סופי זנזורי מועברת מתפקידה.

(צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה)

מן המכתב: "על פי החלטת הנהלה הציבורית של הקונסרבטוריון והפיקוח על לימודי המוזיקה, הגברת סופי זנזורי תועבר מתפקידה כמורה לכינור במבנה הקונסרבטוריון. ניתנת לכם האפשרות להירשם לכיתת כינור בראשות המורה החדשה או להודיע לאלתר על הפסקת לימודי בתכם/בנכם בקונסרבטוריון… אם תרצו להפסיק את לימודי בנכם/ בתכם עליכם למלא במזכירות הקונסרבטוריון הודעה על הפסקת לימודים, שתביא לביטול הוראת הקבע".

השבוע אמרו הורים ל"צפון-1", כי החליטו לא לבטל את הוראת הקבע, כי אם יעשו זאת, המורה זנזורי תאבד את הקביעות בעבודה.  שני הורים הקפיאו את ההרשאה לתשלום, ואילו ההורים האחרים ממשיכים לשלם כדי לא לפגוע בזנזורי. עוד נודע כי ביום רביעי שעבר, כשזנזורי שבה ללמד אחרי חופשת מחלה, חיכה לה מכתב שאומר לה כי עליה לפנות בסוף היום את החדר שבו היא מלמדת.

מעיריית עכו נמסר בתגובה: "מוסד הקונסרבטוריון העירוני בעכו מנוהל יותר מחמישה עשורים למופת וזכה להישגים נאים ביותר בתחום החינוך המוזיקלי. אמות המידה בקונסרבטוריון נקבעות לעולם על ידי הנהלת הקונסרבטוריון ולא על ידי קומץ הורים. כפי שמאות הורים סומכים על שיקול הדעת המקצועי של ההנהלה, כך גם העירייה שלא תיתן ידה לניהול קמפיין מגוחך כנגד מר שמואל כהנא ותו לא".

בדוק גם

"אם צריך נחסום את הכניסות לרפאל". מסיבת העיתונאים | צילום: ליאור מרקדו

עיריית קרית ים מחריפה את מאבקה מול רפאל

העירייה שכרה את שירותיו של אבי בניהו למאבקה נגד רפאל על גובה הארנונה וגייסה את הרשויות השכנות * אבן צור דורש להוציא את האמל"ח מרפאל

3 תגובות

  1. חבל על ילדים שהשקיעו כל כך הרבה שנים ,ללימוד וחלק מתכוננים לבחינת בגרות,ואת כל זה העירייה ובמיוחד אחראית על מחלקת החינוך הגברת אורית אסיג ,מוחקים במחי החלטה אחת,ובמיוחד צורם הדבר שבשבוע שבו העירייה מפרסמת את האמנה לשירות התושב ,העירייה מתייחסת להורי הכנרים כאל קובץ הורים ,שכנראה השיקול הפוליטי או אחר גובר על כל שיקול אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *