יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / עכו: לנקרי ניצח ב-80 אחוזים
לנקרי מתקבל במטה הבחירות
לנקרי מתקבל במטה הבחירות (צילום: אושרי כהן)

עכו: לנקרי ניצח ב-80 אחוזים

אמשיך בעשייה הברוכה. שמעון לנקרי (צילום: יח"צ)
לנקרי מתקבל במטה הבחירות (צילום: אושרי כהן)

אמשיך בעשייה הברוכה. שמעון לנקרי (צילום: יח"צ)

עדכון:

עכו
ראש עיריית עכו שמעון לנקרי נבחר הערב (שלישי) לקדנציה נוספת.  בעכו התמודדו לראשות העירייה ארבעה מועמדים: לנקרי, שלמה פדידה, ישראל בן עזרא ורפאל לוזון.   מערכת הבחירות בעכו היתה סוערת בעיקר לאחר ניסיון ההתנקשות בלנקרי בחודש מרץ.

לנקרי מכהן זו הקדנציה השנייה בתפקיד ראש העיר עכו. מג"ד במיל' (דרגת סא"ל), שירת בגולני בתפקידי פיקוד שונים; בוגר תואר שני בסוציולוגיה של החינוך מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים; כיהן בעבר כמנכ"ל רשת המתנ"סים בעכו; יו"ר ועדת הצעירים של המרכז לשלטון מקומי; מכהן כדירקטור בעמותות וארגונים התנדבותיים; נבחר לראשות העיר במסגרת רשימה עצמאית וחולל מהפכה בכל תחומי החיים בעיר.

בשנים האחרונות עברה העיר עכו מהפך דרמטי בכל תחומי החיים: שיפור מערכת החינוך, שדרוג תשתיות, בניית מוסדות חינוך, חברה וספורט (הוקמו פארקים רבים וכן קונסרבטוריון, איצטדיון כדורגל חדש, מרכז טניס מפואר, ישיבת הסדר, טיילת צפונית ועוד), פיתוח שכונות חדשות ושיפוץ שכונות ותיקות, קליטת אוכלוסיה חזקה, פיתוח התיירות וקידום פרויקטים רבים. בהמשך לתנופת הפיתוח והצמיחה של העיר, נמשיך לשפר את סל השירותים הרחב הניתן כיום לתושבי עכו, תוך מתן דגש על איכות השירות ונתמקד בחמש השנים הבאות ביעדים המרכזיים הבאים: המשך שיפור מערכת החינוך העירונית הן הפורמאלי והן הבלתי פורמאלי; הוספת 3000 יחידות דיור במזרח העיר ובצפונה והמשך הבאת אוכלוסיות חזקות לעיר; פיתוח אזור תעשייה נקי ויצירת חממות טכנולוגיות וחברות היי-טק; המשך שיקום השכונות הוותיקות של העיר, טיפוח חזות העיר ושיפור התשתיות וביסוסה של העיר עכו כאחת מערי התיירות המובילות במדינת ישראל.

שלומי: ניצחון מוחץ לגבי נעמן

ראש מועצת שלומי גבי נעמן הצליח להביס את יריביו וימשיך לקדנציה נוספת. בשלומי מדווחים על 70 אחוז מתוך 4880 בעלי זכות הצבעה, שיא של הצבעות. ראש המועצה המכהן גבי נעמן: "זו מלחמה על כל קול. בשלומי הבחירות עוברות בשקט, בבוקר היו מספר אירועים שדרשו התערבות של משטרה כשפעילים תושבי חוץ כשאינם מוכרים ניסו להפריע להליך התקין של הבחירות. המשטרה הרחיקה אותם. בינתיים אנו עומדים על 70 אחוז הצבעה ותושבי שלומי ממלאים את זכותם. אני מעריך שנקבל 70 אחוז מהקולות, ואני עושה מאמצים גדולים לקבל 3-5 מנדטים. זה יהיה פנטסטי".

 

 כרמיאל: עדי אלדר פותח פער על קונינסקי

ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר עוקב אחר תוצאות הבחירות המטה. במטה של המועמד משה קונינסקי סגרו את הדלתות ולא משתפים עיתונאים.

עדי וסוניה אלדר
עדי וסוניה אלדר (צילום: עליזה רוזן)

 

בדוק גם

בן סימוןעם גילוף התנשמת

רפי בן סימון מכרמיאל הוא אלוף הגילוף

הוא התחיל עם ברווזים בארה"ב, והיום, אחרי שנים בארה"ב, ארבע נשים ואלפי מיילים על אופנועים כבדים, הוא מפסל ומגלף את כל סוגי בעלי הכנף ונהנה מהחיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *