יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / חיים רואש ישמש כסגנו של ז'קי סבג בשכר
(צילום: קארין סיבוני)
(צילום: קארין סיבוני)

חיים רואש ישמש כסגנו של ז'קי סבג בשכר

בתחילת השבוע נחתם הסכם קואליציוני בין ראש עיריית נהריה, ז'קי סבג, לבין יו"ר סיעת ש"ס בעיר, חיים רואש. רואש יכהן כסגן ראש עירייה בשכר במשך כל הקדנציה. עו"ד אושרי שלוש, נציגו של סבג במו"מ להרכבת הקואליציה מול הרשימות השונות, אישר את הפרטים.

לסבג יש שלושה סגנים, כפי שמתיר החוק: אור כהן מהצעירים הוא סגן בתואר בלבד, דימיטרי אפשטיין, האוחז בהסכם טרום בחירות, ורואש הם סגנים בשכר. את תגובתו של רואש לא ניתן היה להשיג.

רואש מצטרף בכך לקואליציה של סבג, המונה את סיעת הצעירים, סיעת נהריה ביתנו בראשות דימה אפשטיין ואשר שמואלי. נודע, כי גם עופר אלקיים מסיעת אור נמצא במו"מ להיכנס לקואליציה, אך טרם נחתם עימו הסכם.

החבר חדד התחיל לעבוד
חבר מועצת העיר עכו יוסי חדד, מספר 2 ברשימה של שלמה פדידה, הגיש אתמול (רביעי) מכתב בקשה לדחיית ישיבת המועצה הראשונה שעתידה להתקיים מחרתיים, יום ראשון. חדד מסתמך על סעיף בחוק האומר שעד שלא יפורסמו תוצאות הבחירות ברשומות, אין לקיים ישיבות מועצה.

מעיריית עכו נמסר בתגובה: "על פי סעיף 24 לפקודת העיריות, כהונת חברי המועצה החדשה החלה ב-12 בנובמבר, כך שכינוס ישיבת המועצה הראשונה שיתקיים ב-17 בנובמבר הוא בהתאם להוראות החוק. מוטב שחדד ילמד את לשון החוק לפני שהוא רץ לעיתונות בתלונת סרק, וסוף מעשה במחשבה תחילה".

חיים רואש (צילום: קארין סיבוני)

השתתפו בהכנת הידיעה: תאיר פז, חן דרור

בדוק גם

גבי אשכנזי (צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור)

גבי אשכנזי בנהריה: "אם רונן מרלי יהיה ראש עיר כמו שהיה בצבא, הרווחתם"

הרמטכ"ל לשעבר ציין בכנס בחירות כי ההרתעה מול חיזבאללה בצפון תקפה ולא התייחס כלל למיגון הצפון. על הצטרפותו לפוליטיקה אמר: "הצטרפתי ל'כחול לבן' כיוון שהרגשתי שאם נצליח לייצר אלטרנטיבה, לא אוכל לעמוד מהצד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *