יום שבת , מרץ 23 2019
בית / גליל מערבי / כפר ורדים: 87.2 אחוז מבני הנוער זכאים לבגרות
כבוד המנטור. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)
כבוד המנטור. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)

כפר ורדים: 87.2 אחוז מבני הנוער זכאים לבגרות

שיעורי הזכאות לבגרות במועצה המקומית כפר ורדים עומדים על 87.2 אחוז.  נתוני משרד החינוך שפורסמו בכלי התקשורת באשר לזכאות לבגרות כוללים רק יישובים הגדולים מעשרת אלפים תושבים, ולכן כפר ורדים אינה מופיעה שם.  בכפר ורדים ייפתח  ביום שני הקרוב התיכון הראשון-  "תיכון אמירים".  עד כה התלמידים  תושבי המועצה, לומדים בבתי הספר באזור ביניהם: אורט מעלות, מנור כברי, בית הספר האזורי גליל מערבי ועוד.

עיון בנתונים מלמד שתלמידי כפר ורדים השיגו הישגים גבוהים מכל הישובים בצפון המופיעים ברשימה. במקום השני נמצאת המועצה האיזורית מטה אשר עם ממוצע של 69 אחוז.

ראש מועצת כפר ורדים סיון יחיאלי
תעודת כבוד. יחיאלי (צילום: המועצה המקומית כפר ורדים)

ראש מועצת כפר ורדים סיון יחיאלי: "אני גאה לעמוד בראש רשות מובילה בחינוך, הפדגוגי והערכי, ואשר מקנה לילדיה ארגז כלים מלא ועשיר להתחיל את חייהם כאזרחים תורמים בישראל. זוהי תעודת כבוד לכפר ורדים ולתושביו".

נהריה

455 תלמידי יב' למדו בשנת הלימודים תשע"א בנהריה. מתוכם, ניגשו לבגרות 432 תלמידים המהווים כ- 95 אחוז. מתוך אלו זכאים לבגרות לאחר מועד החורף 63 אחוז. בשנת הלימודים הקודמת- תש"ע היו זכאים לבגרות בנהריה 60 אחוזים מהתלמידים.

עכו

694 תלמידי יב' למדו בשנת הלימודים תשע"א בעכו, מתוכם ניגשו לבגרות 557 תלמידים המהווים כ- 80 אחוז. אחוז הזכאים לתעודת הבגרות, לאחר מועדי החורף עומד על 54 אחוזים. בשנת הלימודים תש"ע עמד אחוז הזכאים כל 49 אחוז.

מועצה אזורית מטה אשר

473 תלמידי יב' למדו במועצה האזורית מטה אשר, בשנת הלימודים תשע"א, מתוכם ניגשו לבגרות 465 תלמידים המהווים כ- 49 אחוז. מתוך אחוז זה, זכאים לאחר מועד החורף, כ- 69 אחוזים מהתלמידים לתעודת בגרות. בשנת הלימודים תש"ע היו זכאים לתעודת הבגרות כ- 63 אחוזים בלבד אחוז.

מעלות תרשיחא

שלמה בוחבוט
3 מיליון שקלים הושקעו בחינוך. בוחבוט (צילום: אדריאן הרבשטיין)

במעלות תרשיחא למדו בשנת הלימודים תשע"א 290 תלמידי יב' ומתוכם ניגשו לבגרות 287 תלמידים המהווים כ- 99 אחוזים. מתוך אחוז זה, זכאים לבגרות לאחר מועדי החורף, 46 .60 אחוזים מהתלמידים שניגשו. בשנה שעברה היו זכאים לתעודה כ- 54 אחוזים.

ראש העירייה שלמה בוחבוט : "החינוך הוא בראש סדר העדיפויות של העירייה, ומהווה את החלק התקציבי הגדול ביותר שלה. השנה גם השקענו סכום פנטסטי של 3 מיליון שקלים בשדרוג סביבת הלימוד, מתוך ידיעה כי היא משפיעה רבות על מוטיבציית הלמידה ועל ההישגים. אנו מחויבים לחינוך מצוין, ונמשיך לחתור להישגים גבוהים עוד יותר"

כרמיאל

בכרמיאל למדו בשנת הלימודים תשע"א ברשות 533 אחוז. מתוכם ניגשו לבגרות 486 תלמידים המהווים כ- 91 אחוז. מתוך אלו, זכאים לבגרות לאחר מועד חורף כ- 60 אחוזים וזאת לעומת השנה הקודמת לה, בה היו זכאים כ- 53 אחוזים בלבד.

 בהכנת הכתבה השתתפה רותם כבסה.

בדוק גם

"אני אלחם כדי לפתוח כאן מוקד רפואי במתכונת כזו או אחרת ולתת מענה לשירותי בריאות בכל שעה, יום או לילה". ארקדי פומרנץ | צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

ראש עיריית מעלות-תרשיחא בראיון ראשון: "קיבלתי ירושה לא פשוטה"

רק לפני חודשים ספורים הוא עשה את מה שנדמה היה שאי אפשר לעשות, כשניצח את שלמה בוחבוט והתיישב על כיסא ראש עיריית מעלות-תרשיחא * ארקדי פומרנץ מדבר על הירושה שקיבל, על האתגרים שמונחים לפתחו ועל הסרטון ההוא שלימד אותו להיצמד לטקסטים כתובים מראש * בוחבוט: "אני מציע לארקדי לא למסור אינפורמציה קלוקלת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *