יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / 11 לידות ביום הראשון של 2015
אייל מרום, הבת נועה והתינוק הקטן. צילום: דוברות המרכז הרפואי גליל
אייל מרום, הבת נועה והתינוק הקטן. צילום: דוברות המרכז הרפואי גליל

11 לידות ביום הראשון של 2015

פתיחת שנה מלאה באור ושמחה: שנת 2015 נפתחה במרכז הרפואי לגליל בנהריה עם 11 לידות שהחלו בשעה 00:40 בליילה. שש בנות וחמישה בנים נולדו תוך חצי יממה בתשעת חדרי הלידה. מנתונים מסכמים שנמסרו מהמרכז,  עולה כי בשנת 2014 נולדו כ-4900 תינוקות בהם 91 זוגות תאומים.

שירה מרום ממעלות הגיעה בליווי בעלה אייל לפנות בוקר ללדת את ילדם השלישי. עבור בני הזוג לידת הבן במשקל 3.190 קילוגרם בלידה רגילה היא סגירת מעגל שכן, לפני ארבע שנים בדיוק – ב-1.1.11 ילדה מרום במרכז הרפואי לגליל בנהריה את בתה נועה. נועה חגגה יום הולדת ארבע שנים ביום בו נולד אחיה הקטן.

האב המאושר אומר כי : "מדובר ביד המקרה. אנחנו מאושרים מאוד ואסירי תודה לצוות על הטיפול המסור. מקווים בעזרת השם לגדל את הילד יחד עם אחיו אלחנן ונועה בבריאות ובאושר".

אייל מרום, הבת נועה והתינוק הקטן. צילום: דוברות המרכז הרפואי גליל

בימים אלה נמצא בשלבים אחרונים שלב א' בפרויקט האגף החדש לבריאות האישה בעלות 100 מיליון ש"ח שיכלול 12 חדרי לידה, שתי מחלקות יולדות חדשות ושתי תינוקיות.

לדברי פרופסור יעקב בורנשטיין מנהל האגף לבריאות האישה: "הניסיון הרב של הצוות הן בחדרי הלידה והן במחלקות ההיריון בסיכון, נשים, יולדות וכמובן התינוקייה והפגייה מאפשר לנו להעניק שירות מקצועי לנשות הגליל והצפון. לשמחתי השלמת בניית האגף החדש תשלב את המקצועיות בתנאי השהייה משלב הלידה ועד השחרור הביתה".

ד"ר מסעד ברהום מנהל המרכז הרפואי לגליל מציין כי: "שנת 2015 מביאה עימה את המשך תנופת הפיתוח של המרכז הרפואי.

השנה גם מצטרפת בשורה גדולה לנשות הצפון ובני זוגן. נוחיות היולדות תשתפר מאד כשיפתח בקרוב האגף החדש והמודרני שמצטרף ל-12 מחלקות ויחידות חדשות שנפתחו בשנתיים האחרונות בהשקעה של כ-400 מיליון שקלים , בסיוע משרדי הממשלה ומתרומות שגייסה עמותת ידידי המרכז הרפואי בראשות הנשיאה רעיה שטראוס בן דרור".

בדוק גם

המרכז הרפואי לגליל

נהריה: חייה של ילדה בת 4 ניצלו לאחר שתוספתן התפוצץ בבטנה 

ההורים שלקחו את הילדה לבדיקות, נשלחו הביתה עם אקמול. הורי הילדה: "יש לנו מסר לכל ההורים לא להיות שאננים ולא להקשיב רק לחוות דעת אחת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *