יום שישי , אפריל 26 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / שר השיכון אורי אריאל: "מנדט אחד בנהריה זה לא מספיק"
אורי אריאל וקובי ויצמן (צילום:
אורי אריאל וקובי ויצמן (צילום:

שר השיכון אורי אריאל: "מנדט אחד בנהריה זה לא מספיק"

 סיעת הבית היהודי בנהריה בראשות קובי ויצמן, כנס בנושא "דיור בפריפריה" במעמד שר השיכון אורי אריאל. הכנס עסק בנושאי דיור בפריפריה, תמ"א 38 ומעמדן של קהילות וזוגות צעירים בצפון.

"חובה עלינו להשקיע את המאמצים על מנת להשאיר את הצעירים לגור בנהריה, חובה לספק להם פתרונות תעסוקה, דיור, חינוך וגאוות יחידה", הדגיש ויצמן. "אנו רוצים שהצעירים יגדלו כאן את ילדיהם ולפני שאנחנו רצים להביא משפחות מחוץ לעיר, בואו נדאג שהצעירים שלנו יישארו ויוכלו לגדל בה את ילדיהם בכבוד".

עוד הדגיש ויצמן כי סיעת הבית היהודי בראשותו תדאג להפעיל קרן מלגות לסטודנטים שאינן תלויות רק בתורמים, אלא מלגות שימומנו כחלק מתפקידה של הרשות כמקובל בערים אחרות.
ויצמן: "אנחנו נלמד מחדש את כל נושא מרכז הצעירים ונפעל להקים אותו, על מנת לתת הכוונה לחיילים משוחררים בתחומי תעסוקה והשכלה".

שר השיכון אורי אריאל: "אני שמח להיות בנהריה. אנחנו מובילים היום את מנהלת קהילות הצעירים בארץ, ואני מבטיח שנסייע ככל שביכולתנו, על מנת ולחזק את העיר נהריה בחלוצים שיְחַיו את השכונות ויכניסו כוח רענן לעיר". תושבי נהריה חייבים להבין שלא מספיק מנדט אחד כדי להוביל שנוי משמעותי. אתם חייבים להיות חבורה גדולה ומגובשת שמורכבת מכלל המגזרים והגוונים של הציבור בעיר, על מנת שלסיעה יהיה כוח אמיתי להשפיע ולשנות עבורכם. קיים כאן פוטנציאל אמיתי שהוא לא מפלגתי ויכול לאחד מגזרים שלמים בעיר".

אורי אריאל וקובי ויצמן (צילום:

בדוק גם

אביגדור וילינץ, זיאד חנא, אהרון אהרון, דרור גלוברמן, סאמר אעמר ניצה קרדיש וספיר בן הרוש צילום יוליה ברזינה,

ההייטק מגיע לצפון

למעלה מאלף מועמדים, מהנדסים לעתיד, הגיעו ביום שני השבוע לפארק הייטק בר לב, לאירוע זרקור ראשון מסוגו בתחום ההייטק בצפון,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *