יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / פרויקט מגורים חדש יקום בסמוך לבית ליברמן
אחוזה ג'וזפין
אחוזה ג'וזפין (הדמיה: אריה דרור אדריכלים)

פרויקט מגורים חדש יקום בסמוך לבית ליברמן

לילך וסיגל בן-שושן עם פרח שקד וציון כהן מרימקס
לילך וסיגל בן-שושן עם פרח שקד וציון כהן מרימקס (צילום עצמי)

הפרויקט החדש של חברת יהודה בן שושן נכסים מתוכנן לקום ליד מוזיאון בית ליברמן. בית ליברמן הוא אתר היסטורי מימיה הראשונים של העיר. בתכנון הפרויקט נלקחו בחשבון כל הפרטים הקטנים על מנת לשמור על צביונו המיוחד. הפרויקט מציע דירות ארבעה וחמישה חדרים ופנטהאוזים עם נוף לים ומיקום אסטרטגי סמוך לקניון וליציאה הדרומית מנהריה.

פרויקט היוקרה אחוזת ג'וזפין משווק בימים אלה והחלה מכירה מוקדמת לפני העלייה לקרקע. הפרויקט ייבנה בשני שלבים: שלב א': בניין בן שבע קומות ובו 20 דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים. בשש הקומות ראשונות ייבנו בכל קומה שלוש דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים ובקומה השביעית שני פנטהאוזים מפוארים עם מרפסות גדולות.

בשלב ב': בניין בן ארבע קומות הפונה כולו למערב ובו 14 דירות מגוונות: שש דירות קוטג' ומעליהן שתי קומות של ארבע דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים בכל קומה. בשני הבניינים ייבנו 34 דירות בלבד.

מיקום פרויקט נמצא בסמוך לכביש 4 וליציאה הדרומית של נהריה. מדובר ביתרון בולט שחוסך זמן רב בעומס הפקקים. קניון נהריה נמצא במרחק הליכה, ובסמוך לפרויקט נמצאים כל המתקנים והשירותים החדשנים ביותר. ביניהם: חטיבת הביניים נופר, בית ספר בגין, מגרשי ספורט, פארק והטיילת הדרומית של נהריה. הפרויקט משווק על ידי רימקס חלוצים בנהריה.

אחוזה ג'וזפין
אחוזה ג'וזפין (הדמיה: אריה דרור אדריכלים)

 

בדוק גם

חוגגים פורים בנהריה צילום: אדריאן הרבשטיין

נהריה לבשה הבוקר חג

שדרות הגעתון שעוצבו ברוח סיפורים מוכרים מאגדות הילדים, הומות אדם וגם אורח לא צפוי: שר האוצר, משה כחלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *