יום שישי , אפריל 26 2019
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / פנטהאוז בפרויקט תמ"א 38 ב-1.75 מיליון שקלים
פרויקט תמ"א 38. אמרלדו בנהריה
פרויקט תמ"א 38. אמרלדו בנהריה (הדמיית מחשב)

פנטהאוז בפרויקט תמ"א 38 ב-1.75 מיליון שקלים

 

פרויקט תמ"א 38. אמרלדו בנהריה
פרויקט תמ"א 38. אמרלדו בנהריה (הדמיית מחשב)

פרויקט אמרלדו בוטיק ברחוב בלפור 67 בנהריה שנבנה במסגרת פרויקט תמ"א 38 נותרה דירת פנטהאוז 6 חדרים עורפית ושקטה עם מרפסת הפונה לכיוון צפון מערב הצופה לים במחיר של ב-1.75 מיליון שקלים.

בפרויקט של חברת הבנייה איתן ראובן, נבנו שני בניינים: הראשון ממוקם בצד המערבי של השטח ומכיל בניין חדש בן 6 קומות שמתפרש על פני קומה שלמה ובניין בן 3 קומות על עמודים עבר שיפוץ במסגרת תמ"א 38 הכולל בניית ממ"ד, מעלית, מרפסת, חיפוי אבן על כל הבניין, לובי פלוס מדרגות חדשות, אינטרקום טלוויזיה, חיזוק בניין, הזנת חשמל חדשה, ביוב פלוס כניסת מים חדשה ופיתוח סביבתי.  הדיירים יקבלו חיזוק מסיבי של הבניין נגד רעידות אדמה. לכל דירה יתווסף ממ"ד, מעלית בבניין, לובי מפואר וחיפוי חיצוני של הבניין.

במסגרת הפרויקט חברת הבנייה בנתה דירת קרקע חמישה חדרים, ועוד שתי קומות עליונות. בקומה הרביעית דירה בת שישה חדרים ופנטהאוז.  ערך של דירה בבניין ששופץ בתכנית תמ"א 38 משביח את ערכו ב-40 אחוז והדיירים יקבלו שישה חדרים עם כל הסטנדרטים של בנייה מודרנית.

ראובן: "משתלם ליזמים להיכנס לתחום תמ"א 38, להרוויח ממכירת יח"ד חדשות כאשר לא רק היזם הוא זה שמרוויח, אלא העיר עצמה נהנית משדרוג המבנה והאסתטיקה הנקייה שלו וגם כמובן הדיירים הנוכחים שנהנים מחיזוק, ביטחון ושדרוג רמת החיים בביתם מבלי להיכנס להוצאות וכמובן להשביח את הנכס שלהם בצורה משמעותית, מסביר ראובן, "זה נכון שעדיין הכי משתלם ליזמים לבנות במסגרת זו באזור גוש דן מבחינת הכנסות ולכן רואים באזור זה בנייה מסיבית תחת תמ"א 38. כאן בצפון, נהריה נהנית מהעובדה כי היא נחשקת ויוקרתית ביחס לשכנותיה וזו הסיבה שיש כאן דריסת רגל עיקרית בעניין”.

 

בדוק גם

רחוב אלכסנדר זייד

חברת חליבה: יש על מי לבנות

מקצועיות ואיכות השירות ממצבות את חברת חליבה, המתמחה בפרויקטים של תמ"א 38, כאחת מחברות ייזום הבנייה הטובות באזור

2 תגובות

  1. פשוט זכו כל האנשים שמשפצים להם את הבית!

  2. מידע מקצועי וחכם במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *