יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / סמנכ"ל השיווק של סלע בינוי: "דירות היוקרה בנהריה נחטפות"
פרויקט בית וידנפלד
בית חכם. פרויקט בית וידנפלד (צילום: סלע בינוי)

סמנכ"ל השיווק של סלע בינוי: "דירות היוקרה בנהריה נחטפות"

"הפידבקים שאנחנו מקבלים הביאו אותנו למסקנה שהדרך הנכונה היום היא לתת יותר ללקוח. כל דייר חדש וכל משפחה לא מוכנים לקבל בינוניות, כולם בודקים, משווים מחירים ומתמקחים. התקדמות הפרויקט, בד בבד עם קצב המכירה הגבוהה של הדירות, מוכיחים כי ציבור הלקוחות נבון, ויודע להבחין בעסקה משתלמת שכוללת מיקום מרכזי, מפרט מפואר ומחיר טוב. למעשה הדירות בפרויקט נחטפות", כך מסביר סמנכ"ל השיווק של חברת סלע בינוי רועי בן שלוש, הבונה את פרויקט בית וידנפלד ברחוב פינסקר בנהריה.

הפרויקט נכנס לשלב עבודות השלד בו מוצעות דירות 4 ו- 5 חדרים מיני פנטהאוזים ודירות גן, נראים חידושים יוצאי דופן בבנייה בצפון, בהם הטמעת מערכות בית חכם. חברות הבנייה, שערות למצב בשוק, מציבות סטנדרטיים חדשים בבנייה החל מהתכנון, דרך רמת הגימור והמפרט הטכני. חברת 'סלע בינוי' מסבירה כי הלכה צעד אחד קדימה ואפיינה את המפרט הטכני של כלל הדירות בפרויקט כמפרט פנטהאוז יוקרתי, בכלל הדירות בפרויקט.

הפרויקט ברחוב פינסקר בעיר, מתאפיין במפרט הכולל מערכת טכנולוגית בית חכם: לראשונה באזור, חלונות רחבים מאוד, דלתות עם נעילה מגנטית, מערכות לטיהור אבנית, כלים סניטריים מעוצבים, מטבח מפואר ועוד.

 

בדוק גם

מיתר חן

"פשוט תהיי את עצמך"

מיתר חן מנהריה לא הייתה הילדה הכי פופולרית, הילדים בבית הספר לעגו לה והשפילו אותה, אבל אז היא צפתה בנטע ברזילי, הבינה שגם היא יכולה והתחפשה לה בפורים: "היום, הילדים שקראו לי שמנה, מבואסים שהם לא יכולים להכאיב לי" ברזילי עצמה העלתה את הסרטון לסטורי שלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *