יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / להקת "קולות עמל" ומשלחת של ראש העיר ימריאו הערב לארה"ב
להקת קולות עמל (צילום: שרית פלד)
להקת קולות עמל (צילום: שרית פלד)

להקת "קולות עמל" ומשלחת של ראש העיר ימריאו הערב לארה"ב

להקת "קולות עמל", להקת הזמר הייצוגית העירונית של נהריה בניהולו של חנן עבדה, תמריא הערב (שני) לשבוע הופעות בעיר מיאמי ביץ' שבפלורידה. ללהקה יתלוו ראש העירייה ז'קי סבג, עוזרו האישי ניסים אלפסי, סגן ראש העירייה, דימה אפשטיין ומנהלת מחלקת תרבות קשרי חוץ, גליה מור.

עיריית נהריה קיבלה הזמנה מהעיר התאומה, מיאמי ביץ' שבפלורידה, ארה"ב, לבקר ביקור גומלין בעיר ולצורך הידוק הקשרים, הוזמנה להקת הזמר "קולות עמל" להצטרף למשלחת. במסגרת שהותם במיאמי תופיע הלהקה במספר מוקדים, ביניהם בית כנסת, בי"ס ובפני ניצולי שואה בקהילה.

חברי הלהקה יתארחו בבתי תושבים מקומיים ובמשך ימי חופשת החנוכה, יכירו את העיר ותושביה ואף יחוו את חגיגת חג ההודיה וטעימת תרנגול ההודו המסורתי. המשלחת מתוכננת לשהות בארה"ב כשבועיים, כאשר לאחר שבוע במיאמי ביץ' יחזרו חברי הלהקה לארץ וראש העיר ופמלייתו ימשיכו לערים נוספות בארה"ב לצורך גיוס תרומות.

זוהי הופעתם השנייה של להקת "קולות עמל" בארה"ב, אשר הופיעו בעבר גם בצרפת ובהונגריה. הלהקה היוצאת מונה 15 בני נוער מכיתות י-י"ב ומהווה את הלהקה הבוגרת של ביה"ס 'שחקים'. ללהקה קיימת גם קבוצה צעירה, המורכבת מתלמידי ז'- ט' בביה"ס.

להקת קולות עמל (צילום: שרית פלד)
להקת קולות עמל (צילום: שרית פלד)

בדוק גם

יו"ר הפרלמנט הרוסי ופיירברג (צילום: רן אליהו)

יו"ר הגוסדומה ביקר בנתניה

הדומה הממלכתית של הפדרציה הרוסית הוא הבית התחתון של הפרלמנט הרוסי. היו"ר סרגיי יבגנייביץ'- נארישקין: "נתניה תירשם בדפי ההיסטוריה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *