יום שישי , אפריל 26 2019
בית / גליל מערבי / נהריה / כדורגל ליגה ב': רוצים להתאמן גם בבית המקדש
מוקיר תודה. ניסים אלפסי (צילום: אדריאן הרבשטיין)
מוקיר תודה. ניסים אלפסי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כדורגל ליגה ב': רוצים להתאמן גם בבית המקדש

בית״ר נהריה המתכוננת לפתיחת העונה בתחילת חודש ספטמבר, החלה להתאמן השבוע אך השחקנים נאלצים להתאמן במגרש האימונים הקטן הצמוד למגרש הגדול החוקי.

ניסים אלפסי
אין בעיה. ניסים אלפסי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

השחקנים מתכוונים לפנות ליו"ר הקבוצה ניסים אלפסי שיפנה לראש העיר כדי שיאשר להתאמן לפחות פעם אחת במגרש הגדול. אחד השחקנים: ״אם רוצים שנעלה ליגה חשוב שנתאמן פעם אחת במגרש הגדול. בינתיים זה נחשב לבית מקדש. אי אפשר לדרוך עליו באמצע השבוע, הגיע הזמן לשנות את זה״.

אלפסי: ״מגרש משחקים מיועד למשחקים. אני לא רוצה שהמגרש ייראה כמו בקרית אתא או מגרשים אחרים, אני לא רואה עם זה בעיה. כך היה כל השנים וככה יהיה גם השנה".

 השבוע הוחתמו בקבוצה שני שחקנים דומיננטיים: מיכה שושן בקישור, חאלד זבידאת יתפוס את תפקיד הבלם האחורי. אלפסי מתכוון להחתים גם שוער ברמה גבוהה על מנת לשפר גם את העמדה הזו. מעבר לזה כל הסגל שהיה בעונה שעברה יישאר העונה. 
אלפסי: ״בכוונתי להחתים עוד שני שחקנים ברמה גבוהה בנוסף לאלה שהחתמנו. לגבי השוער, כרגע הוא מבוקש על ידי מספר קבוצות ואני מקווה שבסוף יהיה אצלנו. אני לא מציין מי זה עד שהוא יחתום״.

 

בדוק גם

צמד כובש. דין כהן ומריק שמחייב מבית"ר נהריה | צילום: מיכה פישנזון

כדורגל: בית"ר נהריה ניצחה והבטיחה לעצמה מקום בפלייאוף העליון

בית"ר נהריה רשמה ניצחון חוץ משכנע על מכבי נח'ף, 1:4, ו-2 מחזורים לסיום העונה הבטיחה לעצמה את ההעפלה למשחקי הפלייאוף העליון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *