יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / נהריה / כדורגל ליגה ב': זו היתה שליחות למען שימור השואה
ג'רי בן חמו
"יש תכנית, יש דרך". ג'רי בן חמו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כדורגל ליגה ב': זו היתה שליחות למען שימור השואה

מאמן בית"ר נהריה ג'רי בן חמו, חזר בסוף שבוע שעבר מחו"ל לאחר שלדבריו לא היה בנופש, כפי שפורסם אלא בשליחות מטעם עבודתו למורשת השואה: "ביקרנו במוסדות למען שימור השואה ביקרנו בבתי כנסת בבודפשט בהונגריה ובוינה שבאוסטריה".

כל שנה אתה יוצא לחו"ל באמצע העונה?

 ג'רי בן חמו
"יש תכנית, יש דרך". ג'רי בן חמו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

"תאמין לי הלוואי שכל קבוצה תתאמן כמו בית"ר נהריה. יש תכנית עבודה, יש דרך, יש עוזר מאמן. בסך הכל נעדרתי משני אימונים וכבר כשנחתתי ביום שישי העברתי אימון ולמחרת קיימנו משחק".

אז אתם הולכים על עלייה בכל הכוח?

"החתמנו את אסף פחימה מקרית שמונה קשר בונה. יחד עם מיכה שושן זה חלק מאד חשוב במערך ואני מאמין שסוף סוף תוכלו לראות כדורגל בנהריה".

בניתם סגל של כ- 24 שחקנים שדורש תקציבים.

"נכון. כרגע יש סגל גדול, רובו מורכב מצעירים. לצערי עזב אותנו הבלם חאלד זבידאת. למרות הסגל הגדול אנחנו לא חורגים מהתקציב של 250 אלף שקלים".

איזה תקציב צריך לדעתך כדי לעלות ליגה?

"כשעליתי עם מעלות היה לי תקציב של 540 אלף שקלים. אני מאמין שעם 400- 500 אלף שקלים אפשר לעלות ליגה. כרגע אנחנו משחקים כדורגל יפה ועם סגל שחקנים שרוצה ומעוניין לעבוד. אם ננצח חמישה משחקים בהתחלה אני חושב שנהיה בדרך הנכונה".

 

בדוק גם

המאמן-שחקן של בית"ר נהריה מיכה שושן, מתקרב לפלייאוף העליון | צילום: מיכה פישנזון

כדורגל: הפועל עכו ממשיכה לדשדש, ניצחון גדול לבית"ר נהריה

הפועל עכו ממשיכה לדשדש, בית"ר נהריה רשמה ניצחון חוץ גדול והיא בדרך לפלייאוף העליון, סקציה מעלות הפסידה והתרחקה מהפלייאוף, אחי עכו הפסידה וטרם הבטיחה את מקומה בליגה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *