יום שבת , מרץ 23 2019
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / התקבל היתר בנייה לפרויקט פנינת הלוטוס
פנינת הלוטוס
פנינת הלוטוס (הדמית מחשב)

התקבל היתר בנייה לפרויקט פנינת הלוטוס

פנינת הלוטוס
פנינת הלוטוס (הדמית מחשב)

פרויקט "פנינת הלוטוס” ברחוב הלוטוס בשכונת עין שרה, יקום דרומית לגן הבהאיים. בפרויקט ייבנו 2 קוטג'ים דו משפחתיים- 4 יחידות דיור סך הכל, בעיצוב אדריכלי מיוחד על ידי האדריכל איציק בן דוד. מדובר בפרויקט פרימיום ברמת של בנייה פרטית ואיכות גבוהה מאד. הקוטג'ים ייבנו על אדמה פרטית שרשומה בטאבו ומשתרעים על שטח של 265 מ"ר כל אחד. 180 מ"ר בנוי כולל מרפסות וגינה גדולה וכניסות נפרדות.

בהיצע: חמישה חדרים גדולים ומרווחים, מטבח מפואר ומפרט טכני עשיר. בקומה הקרקע: מטבח, סלון, ממ"ד, שירותים ויציאה לגינה. בקומה העליונה: שלושה חדרי שנה פלוס מרפסות. המחיר: החל מ- 2 מיליון שקלים.

הלוטוס הוא רחוב שקט ופסטורלי. נמצא חמש דקות הליכה ממרכז העיר וסמוך לקניון נהריה וכבישים הראשיים. בסמוך נמצאת חטיבת הביניים נופר, בית ספר היסודי בגין ומגוון רחב של חנויות, מרפאות ונותני שירות אחרים. לאחרונה עם סיום עבודות ההפרדה המפלסית של רכבת ישראל ופתיחת המעבר תת קרקעי בעין שרה, חזר הרחוב לשקט שאפיין אותו. מדובר בשטח היחידי שנותר לבנייה בכל עתודות הקרקע בעין שרה החדשה.

היזם אבי בן הרוש מסביר כי פרויקט הפרימיום שונה בנוף האורבני מרווח מאד בין כל יחידה ומציע שביל גישה פרטי לכל כניסה. הפרויקט משווק על ידי תיווך אדיר.

בדוק גם

חוגגים פורים בנהריה צילום: אדריאן הרבשטיין

נהריה לבשה הבוקר חג

שדרות הגעתון שעוצבו ברוח סיפורים מוכרים מאגדות הילדים, הומות אדם וגם אורח לא צפוי: שר האוצר, משה כחלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *