יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / השר שלום: "ממשיכים להשקיע במינוף הגליל"
יריד התעסוקה בנצרת עילית
יריד התעסוקה בנצרת עילית בשבוע שבר (צילום: עצמי)

השר שלום: "ממשיכים להשקיע במינוף הגליל"

הערב (ראשון) ייפתח יריד התעסוקה של המשרד לפיתוח הנגב והגליל בנהריה. ישקר, חוגלה קימברלי, טבע, רכבת ישראל, שטראוס, מלאנוקס וזוגלובק הן רק חלק מכ-300 חברות הצפויות להשתתף ביריד ויציעו אלפי מקומות עבודה מגוונים.

יריד התעסוקה בנצרת עילית
יריד התעסוקה בנצרת עילית בשבוע שבר (צילום: עצמי)

מטרת הירידים היא לחזק את הכלכלה המקומית באמצעות הידוק הקשר בין בתי עסקים בגליל להון אנושי איכותי המחפש עבודה מכל הארץ. הירידים צפויים למשוך מעל ל-6000 מבקרים שיגיעו מכל רחבי הארץ להתרשם ממגוון עשיר של הצעות עבודה מטעמם של כ-300 בתי עסק הפועלים בגליל.

המטרה העיקרית של היריד הינה לחבר בין מעסיקים לבין דורשי העבודה וליצור שידוכים לטובת ולתועלת שני הצדדיים. בין החברות שכבר הבטיחו את השתתפותן ניתן למצוא את ישקר, חוגלה קימברלי, רכבת ישראל, שטראוס, מלאנוקס, זוגלובק, מכללת ארז, מטבחי רגבה, רשת תיווך איגלו, פייברנט, PCB, פלקסטרוניקס, עוף הגליל, טבע, BMC Software ועוד חברות רבות שמציעות מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בגליל.

השר לפיתוח הנגב והגליל, שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, סילבן שלום: "כפי שהצלחנו עם הפקולטה לרפואה בצפת, אנו ממשיכים להשקיע במינוף הפוטנציאל הגלילי ומביאים עוגנים חדשים לאזור שיחזקו את מגמת הפיתוח הכלכלי-תעסוקתי. השקענו בשיפוץ ושדרוג אזורי תעשייה בגליל אשר מספקים מקומות תעסוקה מגוונים, ישירים ועקיפים. הגליל הפך למרחב ששווה להשקיע בו ולהקים בו בית, עם אפשרויות דיור איכותיות, חינוך טכנולוגי מתקדם, ומגוון אפשרויות עסקיות ותעסוקתיות. לאור הצלחת ירידי התעסוקה הקודמים, אני מזמין את כולכם, מעסיקים ודורשי עבודה לבוא ליריד התעסוקה ולמצוא הון אנושי איכותי ומקומות תעסוקה מובילים".

ירידי התעסוקה יתקיים היום (29.6) ברחבת המדיעטק בנהריה

 

בדוק גם

חוגגים פורים בנהריה צילום: אדריאן הרבשטיין

נהריה לבשה הבוקר חג

שדרות הגעתון שעוצבו ברוח סיפורים מוכרים מאגדות הילדים, הומות אדם וגם אורח לא צפוי: שר האוצר, משה כחלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *