יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / הצעירים בנהריה: "ראש העיר מראה נכונות לסמוך על צעירים"
צעירי נהריה. אלון נפתלי, אור כהן ואורנה שטרקמן (צילום: צעירי נהריה)
צעירי נהריה. אלון נפתלי, אור כהן ואורנה שטרקמן (צילום: צעירי נהריה)

הצעירים בנהריה: "ראש העיר מראה נכונות לסמוך על צעירים"

לאחר יומיים מלאים בשמועות וספקולציות בנוגע להצטרפות האפשרית של סיעת הצעירים בנהריה לקואליציה של ראש העירייה ז'קי סבג, היום (שני) הגיעה סוף סוף התגובה הרשמית של הצעירים.

כפי שפורסם לראשונה בבלינקר, לאחרונה התנהלו מגעים קדחתניים בין ראש העירייה לחברי סיעת הצעירים בדבר כניסה לקואליציה העירונית. חברי הצעירים במועצה, אור כהן ואורנה שטרקמן, יהיו סגני ראש העירייה בתואר (ללא שכר), ברוטציה. כל אחד מהם יכהן בתפקיד במשך שנתיים וחצי.

"אתמול (ראשון) עשינו עוד צעד קדימה בדרך להשגת היעדים והמטרות של תושבי נהריה בכלל וצעירי נהריה בפרט", אמר דובר הסיעה ומספר 3 ברשימה אלון נפלתי, "חתמנו הסכם קואליציוני עם ראש העיר, ז'קי סבג. ההישג האדיר שעשינו בבחירות לפני כשבועיים חייב להתבטא בדרך של עשייה. החלטנו שהדרך היחידה לעשות למען קהל הבוחרים שלנו היא מבפנים.

"פועל ראשון ומעשי מההישג, לראשונה בתולדות נהריה יוקם תיק צעירים, תיק שלא היה קודם לכן! באמצעותו נוכל להתחיל להגשים את המצע שלנו, כמו כן, ראש העיר מראה נכונות לסמוך על צעירים ונוכל להשפיע בוועדות התיירות הכספים, תכנון ובנייה מכרזים ועוד. יו"ר צעירי נהריה אור כהן ישמש כבר בגיל 23 סגן ראש עיר בתואר, כמובן שהמשמעות היא הצהרתית וחשובה, למען עשייה וללא שכר".

יו"ר הצעירים אור כהן : "אנחנו מאמינים כי התנדבות זו הדרך היחידה שלנו להראות לציבור שאנחנו באים בידיים נקיות, כך היה בקמפיין וכך זה יהיה גם בהמשך הדרך- באנו להשפיע".

צעירי נהריה. אלון נפתלי, אור כהן ואורנה שטרקמן (צילום: צעירי נהריה)
צעירי נהריה. אלון נפתלי, אור כהן ואורנה שטרקמן (צילום: צעירי נהריה)

בדוק גם

אילוסטרציה (PantherMedia)

נהריה: מי משחית את גני השעשועים

תושבי שכונת "עין שרה" מתלוננים לאחרונה על תופעה יומיומית של מתקני משחקים שנפגעים במתכוון, עשרות בדלי סיגריות שמושלכים ובקבוקי בירה שמתגלגלים. העירייה הגישה תלונה למשטרה והודיעה על הצבת מצלמות בגנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *