יום רביעי , אפריל 24 2019
בית / גליל מערבי / נהריה / בפעם השישית: ירדן הראל תוביל את קמפיין בגדי הים של אינטימה
צילום: שי יחזקאל
ירדן הראל צילום: שי יחזקאל

בפעם השישית: ירדן הראל תוביל את קמפיין בגדי הים של אינטימה

הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה, ירדן הראל במקור ילידת מנהריה, נבחרה להוביל זו העונה השישית את קמפיין בגדי הים וההלבשה התחתונה של רשתINTIMA לקיץ 2019

הצילומים חולקו ליומיים. ביום הראשון צולמה ירדן בכותונות, פיג'מות ובהלבשה תחתונה. הצילומים התקיימו בוילה חמימה וביתית הממוקמת במושב נטעים, ביום קיצי למדי באמצע החורף.

כשנשאלה אם הייתה מוכנה לעבור מהעיר הגדולה לבית שכזה במושב, ענתה: "גדלתי בנהריה שהיא עיר מאוד רגועה, ואווירת המושב פה מאוד מזכירה לי את תקופת הילדות, יחד עם זאת אני מאוד אוהבת את החיים בתל אביב ויהיה לי קשה לוותר עליהם".

ירדן הראל בצילומי קמפיין אביב-קיץ 2019 לרשת אינטימה. צילום שי יחזקאל (20...

ביום השני צולמה הראל לליין בגדי הים של אינטימה, הצילומים התקיימו ב"חאן בארותיים", אשר ממוקם בעזוז שבדרום, הלוקיישן מרשים ביופיו ובעל אווירה מדברית, בסגנון בוהו שיק. הראל סיפרה שהיא מרצה באילת ביום האהבה בחודש הבא ולכן לא תוכל לחגוג אותו,  אבל מאוד מקווה שעמרי, בעלה, יגיע להפתיע אותה שם.

בדוק גם

אלון בוזורגי (צילום חגאג רחאל)

חלוץ החם: 11 שערים ב- 10 משחקים לאלון בוזורגי

אלון בוזורגי, בנו של אגדת כדורגל בקריית שמונה, הגיע בינואר לאחי נצרת והפך לשחקן הכי חם של הקבוצה בדרך להישרדות * "אני נהנה מכל רגע במכבי אחי נצרת, מצאתי כאן בית חם מאוד" * לטענתו, הוא כבר מוצף הצעות לעונה הבאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *