יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / מפלגת"כחול לבן" ניצחה בבחירות בבית הספר מנור-כברי
בחירות בקלפי אילוסטרציה
בחירות בקלפי אילוסטרציה (צילום אילוסטרציה)

מפלגת"כחול לבן" ניצחה בבחירות בבית הספר מנור-כברי

אחרי מפלגת הרמט"כלים ממוקמת מפלגת "העבודה" שזכתה לעדנה בבית הספר

 

תלמידי בית הספר "מנור-כברי" בגליל המערבי ערכו בסוף השבוע האחרון הצבעה לקראת הבחירות לכנסת ה-21 שיתקיימו ביום שלישי הקרוב.

על פי תוצאות ההצבעה, ניצחה מפלגת "כחול לבן" בראשותו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ עם 77 קולות, שהם 36 אחוז מקולות הבוחרים מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי קיבלה 45 קולות שהם 21 אחוז מכלל הקולות. מר"צ של תמר זנדברג קיבלה ב"מנור-כברי" 37 קולות שהם כ-17.5 אחוז מכלל קולות המצביעים. ה"ליכוד" בראשותו של ראש הממשלה, נתניהו זכה במנור-כברי ל-23 קולות שמהווים כ-11 אחוז מכלל המצביעים. מפלגת "זהות" של משה פייגלין קיבלה 9 קולות שהם כארבעה אחוזים ו-"כולנו" של משה כחלון סגרה את הטבלה עם 8 קולות בלבד, שהם כשלושה אחוז מכלל קולות הבוחרים.

ה"ימין החדש" של נפתלי בנט ואיילת שקד, ש"ס של אריה דרעי, "ישראל ביתנו" של אביגדוד ליברמן, ויתר המפלגות החרדיות והערביות לא זכו לקולות בבית הספר.

בדוק גם

יצאו להצביע שמעון ודורית לנקרי צילום: יגאל סויסה

בחירות 2019: העם עם ביבי – גם בגליל המערבי

כחול לבן התייצבה אחרי הליכוד אם כי בפער ניכר ומפלגת העבודה כמעט נמחקה זוהיר בהלול: "הייתה לנו הזדמנות להחליף שלטון אבל המגזר הערבי מרגיש שהוא מחוץ למשחק ומכאן אחוזי ההצבעה הנמוכים שהביאו שוב ניצחון לזיקה המהפנטת של ביבי על הבייס שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *