יום שבת , מרץ 23 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא
באים לעשות כושר? שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
הארנונה לא תעלה. שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

פרס ניהול כספי תקין למעלות תרשיחא

במכתב ששלח אורי אילן מנהל מחוז משרד הפנים, אל ראש עיריית מעלות תרשיחא שלמה בוחבוט, התבשר האחרון , כי עירו זכתה בפרס שר הפנים בקטגוריית שיפור ניכר בניהול כספי. מהעירייה נמסר כי, החלטה התקבלה על ידי צוות בלתי תלוי במשרד הפנים, המורכב מאנשי מקצוע כמו תקציבאים ורואי חשבון, תוך בחינה קפדנית של הדוחות הכספיים המבוקרים של העירייה ובחינת תהליכית.

שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)
שלמה בוחבוט (צילום: יח"צ)

מזה 3 שנים ברצף עיריית מעלות תרשיחא מסיימת את שנת התקציב בעודף תקציבי, וזאת לצד הגדלת היקף ואיכות השירות לתושבים, אחוז גביית הארנונה נושקים ל -90 אחוז וכן מקדמת פעולות מניבות חיסכון והכנסה כגון פרויקט הכלכלה הירוקה הכולל החלפת כל תאורת הלד בעיר, פעולה שלדברי גורמים בעירייה, חסכה  2.5 מיליון שקלים בשנה, הטמעת מערכות טכנולוגיות לייעול והגדלת היקף גיוס המשאבים באמצעות שיטת עבודה ברורה.

"נתינת הפרס זו אמירה חשובה , שכן מדובר בפרס החשוב ביותר עבור עירייה, והוא ניתן על ידי  צוות מקצועי שבחו אותנו היטב", אמר בוחבוט, "הפרס ניתן לנו בשל ניהול נכון ואסטרטגי ולא בגלל שקיצצנו בבשר החי, ההיפך אנו רק הולכים ומשפרים את היקף השירותים לאזרח בכל התחומים ומגדילים את ההשקעות בו. אני מודה למנכ"ל העירייה, לגזבר ומחלקת הכספים ולכל המנהלים בעירייה על עבודתם המקצועית והמסורה שהובילה לזכייה".

 

בדוק גם

"אני אלחם כדי לפתוח כאן מוקד רפואי במתכונת כזו או אחרת ולתת מענה לשירותי בריאות בכל שעה, יום או לילה". ארקדי פומרנץ | צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

ראש עיריית מעלות-תרשיחא בראיון ראשון: "קיבלתי ירושה לא פשוטה"

רק לפני חודשים ספורים הוא עשה את מה שנדמה היה שאי אפשר לעשות, כשניצח את שלמה בוחבוט והתיישב על כיסא ראש עיריית מעלות-תרשיחא * ארקדי פומרנץ מדבר על הירושה שקיבל, על האתגרים שמונחים לפתחו ועל הסרטון ההוא שלימד אותו להיצמד לטקסטים כתובים מראש * בוחבוט: "אני מציע לארקדי לא למסור אינפורמציה קלוקלת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *