יום חמישי , אפריל 25 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מעלות תרשיחא: בוחבוט מביע תמיכה במירי רגב
השרה מירי רגב  (צילום: כנסת ישראל)
השרה מירי רגב (צילום: כנסת ישראל)

מעלות תרשיחא: בוחבוט מביע תמיכה במירי רגב

"אני עם מירי רגב. כיו״ר מרכז השלטון המקומי לשעבר וכראש עיר יצא לי לעבוד עם ח״כ מירי רגב בהיותה יו״ר ועדת הפנים. למירי רגב יש יושרה וכנות – בישירות שלה היא אומרת מה שהיא חושבת, וזה לא מתאים לאנשים שאוהבים שישקרו עליהם,"אומר בוחבוט.

"כאשר אני שומע התבטאויות כמו עדר בהמות או מנשקי המזוזות, אני שואל את עצמי האם מתאים לי בכלל להיות בצד הפוליטי של האנשים המתנשאים וחסרי הבושה הללו? אלו אנשים יהירים שלא נותנים לשרה 100 ימי חסד.

מירי רגב צודקת – היא צריכה לבקר את הפרות הקדושות בישראל. לצערי, רוב הכסף נשאר בין חדרה לגדרה ומופנה לתכנים שלא תמיד רלוונטיים. אני מציע לח״כ רגב שתבדוק את השכר של כל בעלי התפקידים במוסדות שמקבלים תמיכה ממשרד התרבות ותתגלה שערורייה.

תומך במירי רגב. שלמה בוחבוט (צילום: אריק בלטינסטר)
תומך במירי רגב. שלמה בוחבוט (צילום: אריק בלטינסטר)

אני בטוח, שרגב תמשיך ביתר שאת את מדיניות לימור לבנת שהתחילה בתיקוני עיוותים למען הפריפריה. עם מירי רגב תהיה עדנה לפריפריות בתקציב ובתוכן. גברתי השרה, אנו מחזקים את ידייך. רוב העם, מכל שכבות האוכלוסייה, והזרמים הפוליטיים איתך," סיכם בוחבוט.

 

בדוק גם

"אני אלחם כדי לפתוח כאן מוקד רפואי במתכונת כזו או אחרת ולתת מענה לשירותי בריאות בכל שעה, יום או לילה". ארקדי פומרנץ | צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

מעלות-תרשיחא: משבר בקואליציה של פומרנץ

ראש העיר ביקש השבוע למנות את איש אמונו לתפקיד סמנכ"ל אך חזר בו כשהבין שסגניו פועלים נגדו. אחד הסגנים, שמעון בן נעים זועם על הפרת הסטטוס קוו בעיר. פומרנץ החל לנהל מגעים עם יורי קוצ'ר ממת"ש, אלא שאז בוחבוט התערב ואסר על קוצ'ר לחבור לקואליציה. מבולבלים? גם אנחנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *