יום שבת , אפריל 20 2019
בית / גליל מערבי / ממגרשים מוארים בכרמיאל לליגת העל: סיפורו של ידין לוגסי
ידין לוגסי
סיפור מעורר השראה. הררי, לוגסי ומאמן קריית שמונה תומר קשטן

ממגרשים מוארים בכרמיאל לליגת העל: סיפורו של ידין לוגסי

הפרויקט שהאיר לידין לוגסי את הדרך

כשידין לוגסי (19) מכרמיאל, השתתף לפני 5 שנים במשחקי טורניר הקטרגל במסגרת תוכנית מגרשים מוארים, הוא לא תיאר לעצמו שזו תהיה נקודת הזמן שתוביל אותו לליגת העל בכדורגל.

קיומם של טורנירים מקומיים בקטרגל היו ביוזמתו של מנהל תוכנית מגרשים מוארים, נתנאל הררי. בקיץ 2014, יזם הררי טורניר אזורי שנערך במגרש הסינתטי שבבית הספר אופק רמת רבין, בהשתתפות 5 קבוצות: עירוני קריית שמונה, מכבי חיפה, הפועל חיפה, הפועל נצרת עילית וקבוצה מקומית שהורכבה כולה משחקנים מכרמיאל. במהלך הטורניר, הפגין לוגסי יכולת וירטואוזית וכישרון רב. גולן מועלם, מנהלה המקצועי של קריית שמונה, התרשם מאוד מביצועי השחקן ובעקבות שיחה עם הררי, שהמליץ עליו בחום, החליט להעבירו לשורות מחלקת הנוער של קריית שמונה. לוגסי לא אכזב והפך לאחד מהשחקנים הבולטים בקבוצות הצעירות של המועדון הצפוני. לאחרונה, אף זומן לוגסי לסגל הקבוצה הבוגרת של המועדון ורשם את הופעת הבכורה שלו במשחק הבית של קבוצתו נגד מכבי חיפה.

השבוע, הוזמן הררי על ידי הנהלת קרית שמונה למתחם האימונים של הקבוצה, על מנת להיפגש עם שחקני הקבוצה ולחשוף בפניהם את סיפורו המרגש של לוגסי, שהחל את דרכו במגרשי הקטרגל של כרמיאל ועד הגעתו לליגה הבכירה בישראל.

הררי: "המסר שלי לילדים ולבני הנוער הוא – תאמינו ותגשימו. שחקני כדורגל גדולים כמו מסי, ניימאר ועוד רבים אחרים גדלו וצמחו בשכונות. עצם העובדה ששחקן מכרמיאל הגיע לליגת העל מהשתתפות בטורניר מקומי, יכולה להוות השראה לכל אחד. סיפורים מרגשים כאלה מעניקים סיפוק רב מעבודתי הקשה בהפקת טורניר אזורי, שדורש המון השקעה, לוגיסטיקה ומאמץ. הלוואי ועוד שחקן מכרמיאל יגשימו את חלומם וילכו בעקבות ידין לוגסי. התרשמתי מאוד מהאהבה, מהפרגון ומהתמיכה שלוגסי מקבל מאנשי קריית שמונה ואני מאחל לו המון הצלחה בהמשך הדרך. אני מודה להנהלת קרית שמונה ולעומד בראשה מר איזי שירצקי היקר, על ההזמנה להגיע לביקור במתחם האימונים של הקבוצה ועל האפשרות שניתנה לי לספר את הסיפור של לוגסי. עבורי, זה כבוד גדול. אני מאחל המון הצלחה לדור ההמשך של השחקנים שמשתתפים בתוכנית מגרשים מוארים ובטוח שחלקם עוד יגיע לליגות הבכירות בישראל".

בדוק גם

יתלבט, יתלבט, יתלבט. יואב כץ  | צילום: אדריאן הרבשטיין

כדורגל הפועל חיפה: התפרקות טוטאלית

לפני שנה הפועל חיפה הייתה קבוצה חזקה, בעיקר מנטלית, היא לא עברה משברים ולא נכנעה בפיגור. בחודשיים האחרונים הכל השתנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *