יום רביעי , מרץ 27 2019
בית / גליל מערבי / כרמיאל / עדי אלדר: חזון כרמיאל 2018
עם הפנים לתושב. עדי אלדר (צילום: יח"צ)
עם הפנים לתושב. עדי אלדר (צילום: יח"צ)

עדי אלדר: חזון כרמיאל 2018

עם הפנים לתושב. עדי אלדר (צילום: יח"צ)
עם הפנים לתושב. עדי אלדר (צילום: יח"צ)

מקצוע: איש חינוך, מזה 25 שנים ראש העיר כרמיאל.

סיעה: כרמיאל ביתנו ושלנו.

רזומה: את שירותו הצבאי עשה בנח"ל. בשנת 1986 התמנה לתפקיד יועץ שר החינוך, יצחק נבון. כיהן בתפקיד עד לשנת 1989, אז נבחר לראשונה לראשות העירייה. בשנת 1994 נבחר בפעם הראשונה לתפקיד יו"ר מרכז השלטון המקומי, תפקיד אותו מילא במשך שלוש קדנציות: למד באוניברסיטת חיפה היסטוריה ובסמינר אורנים חינוך ותעודת הוראה; בשנת 2006 – קיבל את "אות האומ"ץ" – אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי; בשנת 2011 – קיבל את אות המסדר הלאומי להצטיינות, מנשיא צרפת.

מצע: חזון "כרמיאל 2018". חינוך – תיבנה תוכנית חינוכית חדשה יצירתית ומעמיקה, השמה את התלמיד במרכז העשייה. הרחבת העיר – בזמן כהונתי גדלה העיר בלמעלה מ~30.000 תושבים, בקדנציה הקרובה תחל בנייתה של שכונת רחבעם על הר כרמי ויקודמו פרויקטים כמו הרכבת, בית הספר הטכני, כביש 6. תעסוקה ותעשייה – כרמיאל הייתה ותהווה מרכז תעסוקה אזורי. בימים אלו אנו נמצאים במשא ומתן מתקדם עם מפעלים בינלאומיים ומייזמי היי-טק.

מהפכה בתרבות – נמשיך לחזק את האמפי והיכל התרבות, לקיים פעילויות שיתנו מענה לכל הגילאים, לצד פיתוח תחומים חדשים ומרכזי בילוי לצעירים. בקדנציה הזו נמשיך לבסס את כרמיאל כעיר אטרקטיבית לבני כרמיאל ולמשפחות צעירות.

על העיר: כרמיאל היא עיר מיוחדת, ההרכב האנושי שבה מביא למעורבות ושותפות בגישה של "עם הפנים לתושב". בזכות גישה פתוחה זו, ביצענו פרויקטים קהילתיים רבים. אני יכול להגיד בביטחון – אין עוד עיר כמו כרמיאל במדינת ישראל. ביופי ובטיפוח שלה, בדרך הניהול, בחינוך, בתרבות, במעורבות החברתית והקהילתית. כרמיאל הפכה עם השנים לעיר המרכזית והחשובה בצפון בכל תחומי החיים ואני משוכנע וגאה שיש לי חלק חשוב בכך.

הדבר הראשון שאעשה אם וכאשר אבחר: אודה לתושבים על האמון שנתנו בי פעם נוספת ומיד אמשיך בפעילות לקידומה של כרמיאל, בכל התחומים, למען תושביה.

מילה טובה: כל אדם רשאי להעמיד עצמו לבחירת התושבים והם אלו אשר יכריעו. באשר למתמודד אינני מכיר אותו.

בדוק גם

עדי אלדר

עדי אלדר: אני רוצה להמשיך להיות ראש העיר

שנה חדשה היא תירוץ מצוין לראיין את ראש העירייה עדי אלדר, לשמוע על התוכניות שלו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *