יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: המחוז הצפוני יטפל בהקמות רעש מהכפרים הסמוכים
כפר ערבי (צילום מאתר: פנתרמדיה)
(צילום מאתר: פנתרמדיה)

כרמיאל: המחוז הצפוני יטפל בהקמות רעש מהכפרים הסמוכים

עם הפנים לתושב. עדי אלדר (צילום: יח"צ)
רוצה שקט. עדי אלדר (צילום: יח"צ)

ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר פנה אל מפקד מחוז הצפון של משטרת ישראל ניצב זוהר דביר בברשה לאכוף את מטרדי הקמות הרעש באזור. במכתב שנשלח לדביר נכתב כי "תושבי כרמיאל סובלים זה שנים רבות מרעש בלתי סביר של ירי, זיקוקים, מוסיקה רועשת רמקולים של המואזין מכפרי הסביבה.

ניצב זוהר דביר (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)
ניצב זוהר דביר (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)

ניצב זוהר דביר הוסיף בתגובה למכתבו של אלדר כי מתקיימת פעילות נרחבת בנושא: "הסוגיה המורכבת של הקמת רעש, על סוגיו, באזור המדובר ידועה ומוכרת לגורמי הפיקוד בתחנה ובמחוז ומטופלת כל העת ובאופן שגרתי. אירועי הקמת הרעש בכללם, מטופלים בנחישות וללא משוא פנים על ידי משטרת ישראל בשילוב עם גורמים שונים. בדומה, גם באזור המדובר מתבצע פעילות משטרתית שוטפת וענפה, הן גלויה והן סמויה, באופן שגרתי ועל פי הערכת מצב, להפסקת הרעש. ולראיה בעקבות הפעילות המשטרתית המתבצעת במקום נתפסו עשרות כלי נשק, נעצרו מאות חשודים בעבירות אמל"ח (אמצעי לחימה), בוצעו מאות חיפושים לאיתור אמל"ח ועוד.

בנוסף, באזור המדובר וביתר אזורי המחוז, בוצעו שיחות והידברות עם נכבדי המגזר ועם המואזינים לשם יצירת הבנה ושיתוף פעולה לצורך צמצום אירועי הרעש. אבקש להדגיש כי תחנת כרמיאל ועיריית כרמיאל פועלים יחד בנושא אכיפה באמצעות שיטור עירוני שהוא בעצם המוביל לטיפול במפגעי סביבה ובעיקר מפגע רעש וזהו ייעודו. כך שגם לכם ישנה השפעה יחד איתנו באכיפה בנושא זה, לידיעתך שיטור עירוני כרמיאל נבחר למקום הראשון בארץ עם צין 100 במפעל המצוינות ברמה הארצית".

 

בדוק גם

מכבי נדב כרמיאל

כדורסל: השמפניות כבר מוכנות, מכבי נדב כרמיאל מתכוננת למשחק העלייה

ביום רביעי הקרוב (27.3) תארח מכבי נדב כרמיאל את הישגי כרמיאל לדרבי עירוני, בסיומו היא צפויה להבטיח את עלייתה ההיסטורית לליגה א'. המאמן אליפז באלוה: "כל העונה התכוננו לרגע הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *