יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / גליל מערבי / כרמיאל / טניס שולחן: הצלחה בכל הדרגות להישגי כרמיאל
שלי גלמן (משמאל) וקרינה אדמסקי (צילומים: איריס שטיין)
שלי גלמן (משמאל) וקרינה אדמסקי (צילומים: איריס שטיין)

טניס שולחן: הצלחה בכל הדרגות להישגי כרמיאל

טניסאי אגודת הטניס שולחן של הישגי כרמיאל, קצרו הישגים בתחרויות הדירוג שנערכו לאחרונה.

שלי גלמן (נשים), זכתה במקום הראשון בדרג א'. אמילי קליין סיימה במקום החמישי ושרון רוזנבלום סיימה במקום ה-9, מתוך 28 מתחרות. קרינה אדמסקי (בנות, גיל 14), סיימה במקום הראשון והעפילה לדרג ב' בנשים. בקטגוריה זו, סיימה שלי רבינוביץ' במקום השלישי, יעל יחנס במקום הרביעי, רויטל פרנקל במקום השביעי, אליר שוייפר במקום התשיעי וג'ולייט נאסר במקום העשירי.

רון דימנט סיים במקום הראשון בקטגוריה לבנים גיל 15. טל טילקין, שהתחרה בקטגוריה לבנים, גיל 13, בדרג א', סיים את התחרויות כשהוא מדורג במקום השמיני. בדרג ג' בנים, זכה עמית גורן במקום הראשון ועלה לדרג ב'. חברו לאגודה, נתן סגל, סיים במקום השני והעפיל גם הוא לדרג ב'. נציג נוסף, אביב הלפרין, לא הצליח לזכות בכרטיס העלייה לאחר שסיים במקום החמישי.

שתי טניסאיות האגודה, נלי שוייפר ושלי גלמן, יחד עם ניקול טרוסמן, שייצגו את נבחרת ישראל באליפות סרביה הפתוחה, רשמו הישג מצוין, כשסיימו את האליפות עם מדליית כסף היסטורית. בשלב המוקדם גברו הטניסאיות הישראליות על נבחרות מיוון, סרביה ורומניה. במפגש הגמר הן נכנעו לנבחרת גרמניה החזקה, 3:0.

עונת המשחקים בטניס שולחן תפתח ביום שלישי הקרוב, 15 באוקטובר. הישגי כרמיאל תיוצג העונה על ידי 11 קבוצות: 2 קבוצות גברים בוגרים  (ליגת על), קבוצת נשים בוגרות (ליגת על), 2 קבוצות נוער (ליגת על), קבוצת גברים בוגרים (ליגה לאומית), 2 קבוצות בוגרות נשים (ליגה לאומית), קבוצת נוער (ליגה לאומית) ו-2 קבוצות בוגרות נשים (ליגה ארצית).

לקבוצה הבכירה של המועדון, קבוצת בוגרים גברים, תהיה זו עונה 18 ברציפות בליגת העל. המאמן-שחקן דימטרי אברמנקו והמאמן יעקב כצמן, ימשיכו להוביל את טניסאי האגודה.

אברמנקו: "ההישגים שלנו בשבועות האחרונים, בכל הדרגים, מעידים שהשחקנים נמצאים בכושר טוב ומגיעים לעונת המשחקים כשהם מוכנים. אני מאחל שתהיה לנו עונה טובה ורבת הישגים ושנמשיך לייצג את האגודה ואת העיר בכבוד".

שלי גלמן (משמאל) וקרינה אדמסקי (צילומים: איריס שטיין)
שלי גלמן (משמאל) וקרינה אדמסקי (צילומים: איריס שטיין)

בדוק גם

הישגי כרמיאל

טניס שולחן: הישגי כרמיאל השלימה ניצחון כפול על הפועל אשדוד ושרדה בליגת העל

קבוצת הגברים של הישגי כרמיאל, השלימה ניצחון כפול על הפועל אשדוד בסדרה של הטוב מ-3 משחקים והבטיחה את מקומה בליגת העל גם בעונה הבאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *