יום שישי , מרץ 22 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בקרוב: עכו תהפוך למחוז חוף בכבאות והצלה בצפון
המבנה החדש יחפוף למבנה המשטרה. תחנת כיבוי אש צילום: נתי חג'ג'
המבנה החדש יחפוף למבנה המשטרה. תחנת כיבוי אש צילום: נתי חג'ג'

בקרוב: עכו תהפוך למחוז חוף בכבאות והצלה בצפון

המבנה החדש יחפוף למבנה המשטרה. תחנת כיבוי אש צילום: נתי חג'ג'
המבנה החדש יחפוף למבנה המשטרה. תחנת כיבוי אש צילום: נתי חג'ג'

שינויים צפויים בקרוב במבנה הארגוני של כבאות והצלה מחוז צפון. בכוונת שירותי הכבאות וההצלה לערוך שינוי ארגוני שיהיה חופף למחוזות במשטרה. מחוז גליל מערבי-צפון עובר לתחנת כרמיאל, ועכו הופך למחוז חוף. כחלק מאותם שינויים ארגוניים, צפוי להתבצע בחודשים הקרובים מעבר של תחנות כיבוי אש עכו ונהריה אשר היו כפופות לתחנה אזורית גליל מערבי של המחוז הצפוני לטובת מחוז חוף, ובכך תתבצע חפיפה מלאה של מחוז צפון במשטרה ובשירותי הכבאות.

תחנת כיבוי אש כרמיאל, שהוגדרה עד כה תחנה בינונית, צפויה עם תום המעבר להפוך לתחנה ראשית של הגליל המערבי. השינוי צפוי להתבטא בתוספת משמעותית של כוח אדם, הרחבת האמצעים, רכבי כיבוי נוספים, מדורי מניעת דליקות, חקירות, לוגיסטיקה ושיפורים בתחום הבינוי, בניית סככות רכבים, הרחבת המבנה הקיים והתאמתו למדורים השונים ולכוח האדם הצפוי. לפי שעה ממתינים להחלטה סופית של הנציבות בנושא לפיה יהיה ניתן להעריך את הזמן הנדרש לטובת השינויים.

תחנת הכיבוי בכרמיאל כיום ממוקמת בחלקה המזרחי של העיר והיא צפויה להתרחב בזמן הקרוב. מועצת העיר קיבלה בחיוב את הרעיון והחליטה להקצות שטח לטובת הקמת התחנה בסמוך לבית ספר הטכני של חיל האוויר בחלק המערבי של העיר. חשוב להדגיש, כי כרגע אין עדיין אישורים ומדובר בשלב התחלתי בתהליך. נציבות כבאות והצלה תבצע תקצוב ותעדוף בתחום הבינוי ברמה הארצית ובמחוז הצפוני בפרט.

בדוק גם

ירמי קפלן בשבי ציון צילום: בן מזרחי

היכן תבלו השבוע? כל אירועי התרבות והפנאי בגליל המערבי מחכים לכם כאן

ירמי קפלן, ניסים סרוסי והסטנדאפיסט רועי לוי בשבי ציון, ליאוניד פטשקה בקרית מוצקין, הפרשן הצבאי של חדשות 12, רוני דניאל בנהריה והקלסיקה מרי פופינס במעלות-תרשיחא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *