יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / אלמונים השחיתו את שלטי הבחירות של אלדר
שלטי הבחירות של עדי אלדר שהושחתו
שלטי הבחירות של עדי אלדר שהושחתו (צילום: אלכס הובר)

אלמונים השחיתו את שלטי הבחירות של אלדר

לראשונה בתולדות מערכות הבחירות בכרמיאל הושחתו במזיד שלטי בחירות  של רשימת "כרמיאל ביתנו ושלנו" בהם תמונותיהם של ראש העירייה עדי אלדר וסגניתו רינה גרינברג . פעילי הרשימה הגישו ביום שלישי תלונות רשמיות למשטרת כרמיאל על השחתת הרכוש.

גרינברג המשמשת יו"ר מטה הבחירות של הרשימה, קיבלה ביום שני בערב הודעות מפעילים כי שלטי הרשימה ברחובות צה"ל ,מורד הגיא ומעלה אורט שהיו תלויות על מרפסות הבתים, נקרעו והושחתו כנראה באמצעות סכין יפנית . בתחילה הושחתו חמישה שלטים זה היה ביום שני, בלילה שבין שני לשלישי הושחתו שלטים נוספים. אחדים נצבעו עליהם צבע אדום אחרים נחתכו . נגרם נזק גם לגדר הבית של פעילת הרשימה.  גרינברג הנחתה את כל גורמי האכיפה בעיר לערנות מוגברת בימים הבאים, מתוך הנחה כי ייתכן והזירה תתחמם.

אלדר בתגובה: " זו מערכת בחירות ששית שאני מנהל בכרמיאל . מעולם לא חווינו חוויות מהסוג שחווינו היום. באף מערכת בחירות לא הושחת ציוד או תמונות של מחנות יריבים. ניהלנו מערכות בחירות תוך כיבוד הדדי . נראה שהצד השני מתחיל לאבד את העשתונות . ייתכן כי ההתלהמות בפייסבוק גורמת לאנשים, לעשות מעשים שהם בלתי ראויים".

שלטי הבחירות של עדי אלדר שהושחתו
שלטי הבחירות של עדי אלדר שהושחתו (צילום: אלכס הובר)

 

בדוק גם

מכבי נדב כרמיאל

כדורסל: השמפניות כבר מוכנות, מכבי נדב כרמיאל מתכוננת למשחק העלייה

ביום רביעי הקרוב (27.3) תארח מכבי נדב כרמיאל את הישגי כרמיאל לדרבי עירוני, בסיומו היא צפויה להבטיח את עלייתה ההיסטורית לליגה א'. המאמן אליפז באלוה: "כל העונה התכוננו לרגע הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *