יום שני , מרץ 25 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אלדר למע"צ: "תתכננו בדחיפות כביש יציאה נוסף מגבעת רם"
עדי אלדר
מרגיש כאילו עכשיו התחיל את הקדנציה הראשונה. עדי אלדר צילום: יח"צ

אלדר למע"צ: "תתכננו בדחיפות כביש יציאה נוסף מגבעת רם"

ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר פנה בשבוע שעבר, במכתב, לשי ברס, מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים, בבקשה לביצוע יציאה נוספת מהשכונה לכביש 784 לכיוון משגב וזאת עד חיבור עתידי לכביש 85 עכו- צפת.  אלדר: "השכונה מנותקת מן העיר על ידי הכביש 784 וההגעה אליה וממנה היא מגשר מוטה גור העובר מעל הכביש.

עדי אלדר (צילום: יח"צ)

בשכונה 1300 יח"ד ובקרוב יוחל שיווקן של כ-260 יח"ד נוספות על הר כרמי. מסה עצומה זו של דירות בשכונה ומספר התושבים הגדול החי בה כבר, מחייבים דרך גישה נוספת לשכונה וממנה בימים רגועים ובוודאי למקרי חירום ביטחוניים ובטיחותיים.

עד אשר תצא אל הפועל התכנית להארכת שדרות נשיאי ישראל וביצוע יציאה נוספת לכביש 85 וכדי למנוע את הלחץ הקיים כבר וסיכוני בטחון ובטיחות כאמור, אני מבקש כי מע"צ תתכנן ותבצע בדחיפות, לפחות את היציאה ההיסטורית מן השכונה לכביש 784 לכיוון משגב". סיכם במכתבו

תגובת חברת נתיבי ישראל: "ראש עיריית כרמיאל מוזמן לפגישה בשבוע הבא עם מנכ"ל חברת נתיבי ישראל. בפגישה זו יוכל להעלות גם את הנושא שבפנייתך. יצוין כי חברת נתיבי ישראל אינה מקדמת תכנון אל השכונה, אלא אל העיר. העירייה רשאית להגיש את הצעותיה ותכניותיה ואלה יזכו לדיון מקצועי".

בדוק גם

לי-אור ביכמן עם ספרה חיפזון החילזון

לאן אתם ממהרים?

בספר הביכורים שלה "חיפזון החילזון" שולחת המחברת, לי אור ביכמן גילסטרופ, מסר ברור לילדים ולהורים: תמצו את חוויית ההווה ותפסיקו לרוץ קדימה. קחו לכם פסק זמן ותוכלו להתגבר על כל קושי * יש לה בת זוג, ילד בן חודשיים והשתיים מוכרות ברחבי העיר ככמו שפורשות את חסותן על כלבים וחתולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *