יום ראשון , מאי 26 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מנכ"ל שופרסל: "אני לא רוצה להרוויח בפריפריה"
סניף שופרסל בשלומי
נמאס מהמחירים. סניף שופרסל בשלומי (צילום: פרטי)

מנכ"ל שופרסל: "אני לא רוצה להרוויח בפריפריה"

דודו דר, המועמד לראשות המועצה בשלומי מטעם הבית היהודי, שוחח השבוע עם מנכ"ל רשת שופרסל יצחק אברכהן בנושא המחירים הגבוהים שגובה סניף "יש" ביישוב. דר הוא זה שפתח לפני כשבועיים במאבק למען הורדת המחירים בסופרמרקט.

סניף שופרסל בשלומי
נמאס מהמחירים. סניף שופרסל בשלומי (צילום: פרטי)

לאחר השיחה עם אברכהן, מסר דר: "דבריו של האיש נעמו לי מאוד. שמחתי לשמוע אדם שמבין את מצוקת התושבים, כאחד שגדל בעצמו בפריפריה. הוא בהחלט בעל אוזן קשבת לבעיות שנוצרו במקום. בשיחתנו נגענו בכמה נקודות עיקריות כמו יוקר המחירים, מגוון המוצרים בסופר, איכותם, השירות ללקוח והעובדים. בסיומה של השיחה, סיכמנו, כי הרשת תערוך בדיקה מקיפה בנושא של רמת המחירים בסניף ביישוב אל מול רשתות מתחרות באזור וכן את מלאי המוצרים ואת טיב השירות, כאשר המנכ"ל בעצמו יחתום על המחירון הסופי.

דודו דר
"זו רק תחילת הדרך". דודו דר (צילום: עצמי)

"שמחתי לשמוע את המנכ"ל אומר: 'אני לא רוצה להרוויח בפריפריה, אני בא ממקומות דומים ומודע לקשיים של התושבים, אני נמצא בשלומי בשביל לתת שירות'. בנוסף התחייב המנכ"ל לייצר בשלומי תחרות הוגנת ולהיות הסופר הזול ביותר בישוב.

"אני קורא לכל התושבים לבוא ולחזק את הסופרים הקיימים בישוב. רק אם נחזק את העסקים הקיימים, נפרגן ונפרה אחד את השני, נצליח לפתח בשלומי צרכנות הוגנת. תושבים יקרים, זוהי רק תחילת הדרך, המחאה תימשך בכל הנושאים עד שנראה תוצאות ממשיות בפיתוח הישוב".

בדוק גם

שרת המשפטים איילת שקד

"רוצה להמשיך לכהן כשרת המשפטים". איילת שקד מגיעה לחדרה

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לחוג בית בחדרה ביום ראשון הקרוב, תשוחח עם החדרתיים, תדבר על מפלגת הימין החדש ותענה על שאלות מהקהל המקומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *