יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כפר ורדים תקבל פרס על הישגיה בתחום הספורט
כבוד המנטור. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)
כבוד המנטור. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)

כפר ורדים תקבל פרס על הישגיה בתחום הספורט

הועדה הציבורית של פרס שרת התרבות והספורט, בחרה השנה להעניק לכפר ורדים את הפרס בקטגוריית מועצות מקומיות, על השקעתה והישגיה בספורט. השרה לימור לבנת אשר יזמה את הפרס תעניק לראש המועצה סיוון יחיאלי פרס כספי בשווי 75 אלף שקלים.

בנימוקי השופטים נקבע, כי כפר ורדים הצטיינה בפיתוח התשתית החומרית והמבנית הדרושה לפעילות הספורטיבית, באמצעות השקעת משאבים תקציביים בבנייה ושדרוג מתקני הספורט השונים בשטח היישוב, בהגדרת הפעילות הספורטיבית ביישוב כפעילות דגל, והקצאת המשאבים התקציביים הדרושים לשם פעילויות ספורט ענפות, באופן שיבטא סדר עדיפויות זה, בהעצמת נוכחותו של הספורט בחיי היומיום ביישוב, בעזרת קיום אירועי ספורט עממיים.

כמו כן, בשימת דגש על שילובם של בני היישוב בעלי הצרכים המיוחדים, בעזרת קיום פעילויות ספורט ייעודיות, התואמות את צרכיהם. במסגרת זכייתה תקבל המועצה גם פרס כספי בסך 75 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים.

לימור לבנת: "אני מברכת את כפר ורדים על זכייתה בפרס. אני שמחה, שפרס זה, אותו יזמתי, הפך למפעל חשוב המעודד רשויות מקומיות לפתח ולקדם באופן מרשים את תחום הספורט בתחומן ובכך להשפיע ולשפר את תרבות הפנאי של התושבים ואיכות חייהם".

השרה לימור לבנת יזמה בשנת 2011 את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את הרשויות המקומיות לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה השלישית ברציפות שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ-1.1 מיליון שקלים.

הטקס במעמד שרת התרבות והספורט לימור לבנת יתקיים ביום שלישי, 17 בדצמבר 2013 במרכז "נא לגעת", יפו.

פרס כספי על הישיגים ספורט. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)
פרס כספי על הישיגים ספורט. יחיאלי (צילום: המועצה האזורית כפר ורדים)

בדוק גם

אלימות. אילוסטרציה: פיקסאביי

"הוכה לעיני משפחתו והושאר על הכביש שותת דם"

כתב אישום הוגש נגד תושבי אבו סנאן שתקפו תושב כפר הוורדים רק כי לא אפשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *