יום שני , מאי 27 2019
בית / גליל מערבי / גמר אליפות המדינה בכדורעף: הפועל גליל מטה אשר/עכו עלתה ל-0:1
סיבה טובה לחיוכים. אנדלו צ'וק (מספר 17) וקווין פוייר חוגגים את הניצחון הראשון | צילום: אמיר ירחי
סיבה טובה לחיוכים. אנדלו צ'וק (מספר 17) וקווין פוייר חוגגים את הניצחון הראשון | צילום: אמיר ירחי

גמר אליפות המדינה בכדורעף: הפועל גליל מטה אשר/עכו עלתה ל-0:1

הפועל גליל מטה אשר/עכו עשתה צעד ראשון ומשמעותי בהגנה על תואר האליפות כשגברה במפגש הראשון בסדרת גמר אליפות המדינה על הפועל כפר סבא, 1:3. מטה אשר/עכו פתחה מצוין ובמערכה הראשונה הובילה לכל אורכה מבלי לאבד יתרון אפילו פעם אחת. זה נגמר ב-20:25. המערכה השנייה היתה של האורחים מכפר סבא שגם פתחו אותה מצוין וגם סיימו אותה בצורה טובה, 18:25. המומנטום של כפר סבא נמשך גם בפתיחת המערכה השלישית עם יתרון, 2:6, כשמטה אשר/עכו מנהלת מרדף ומצליחה להשיג שוויון, 16:16. מטה אשר/עכו המעודדת עלתה ליתרון ראשון במערכה זו, 16:17, ושמרה עליו עד לסיום, 21:25. גם המערכה הרביעית נפתחה לא טוב מבחינת מטה אשר/עכו, שכבר פיגרה, 6:3, אך יתרון ראשון במערכה, 12:13, סלל לה את הדרך עד להכרעה, 22:25.

למטה אשר/עכו הנחיתו נקודות: אלכס אוסוקין – 15 נק', סטניסלב נביאדומסקי וסבלה בצ'קלה – 14 נק' כ"א, אנדלו צ'וק – 13 נק', קווין פוייר – 11 נק', ולדימיר קובלצ'וק – 5 נק', עידו דוד – 1 נק'.

המאמן נועם כץ: "הקשה עוד לפנינו. הפועל כפר סבא קבוצה חזקה מאוד, ברמה שלנו, והיו אפילו רגעים במשחק שהיא עלתה עלינו. לא הייתי מרוצה מכך שהתקשינו לשמור על יציבות וסבלנו מעליות וירידות במהלך המשחק. בשביל לנצח משחקים כאלה אתה חייב לשמור על רמה גבוהה ויציבה לאורך כל המשחק".

המשחק השני בסדרה נערך ביום רביעי (10.4) בכפר סבא (המשחק הסתיים לאחר סגירת הגיליון. המשחק השלישי יתקיים ביום שלישי הקרוב (16.4) בשעה 18:00, בנעמן. אם מטה אשר/עכו ניצחה גם בגומלין בכפר סבא, ניצחון במפגש השלישי יספיק לה כדי להגן על תואר האליפות. במידה וכפר סבא ניצחה ואיזנה את מניין הניצחונות, ייאלצו הקבוצות להמשיך גם למפגש רביעי, שמועדו טרם נקבע.

בדוק גם

שרית חדד צילום: עדי אורני

עכו: פסטיבל ערבסק יתקיים בחודש הבא

שנה שנייה ברציפות: פסטיבל ערבסק למוזיקה ערבית ואנדלוסית יתקיים בעכו בחודש הבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *