fbpx
Nahariyya, IL
29°
Fair
14h15h16h17h18h
30°C
29°C
29°C
28°C
28°C

גבר בן 48 נדקר בצומת נהריה

חובש קרבי מגדוד 50 של הנח"ל, שעבר במקרה במקום, העניק לפצוע טיפול ראשוני עד שהועבר ע"י מד"א למרכז הרפואי לגליל בעיר. מהמשטרה נמסר כי הרקע נבדק
מקום הדקירה. המשטרה חוקרת את הרקע. צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

היום, יום ראשון בצהריים, נדקר גבר בן 48 בצומת נהריה, סמוך לתחנת הרכבת, כשהדוקר נמלט לתוך רחובות העיר. לצפון 1 נודע כי הטיפול הראשוני בפצוע התבצע ע"י עובר אורח, חובש קרבי בגדוד 50 של הנח"ל, שייצב את מצבו. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום, העניקו לפצוע טיפול רפואי ופינו אותו במצב בינוני למרכז הרפואי לגליל בנהריה.

גיבור היום היה, ללא ספק, סמ״ר יהונתן אבולעפיה ממודיעין, חובש קרבי בגדוד 50 של הנח"ל, שזיהה מיד את הסיטואציה ותפקד היטב על מנת להציל את הפצוע: "אני וחבריי חיכינו במעבר חצייה ופתאום ראינו את זה קורה – בחור דוקר את חברו ובורח מיד אחרי זה. מתוך אינסטינקט רצתי לטפל בפצוע, ביקשתי מהמפקד שהיה איתי להביא ציוד חובש על מנת שאוכל לטפל בו במקום. חייל אחר שהיה איתנו התקשר למד"א, ותוך כדי נתתי להם תמונת מצב של הפצוע, עד למועד הגעתם".

גילה תושיה. סמ"ר יונתן אבולעפיה. צילום: דובר צה"ל

משטרת ישראל ובהם חוקרי מז"פ פעלו במקום בתום פינוי הפצוע.

פקחי עיריית נהריה, ששהו בזירת האירוע וסייעו לפעילות המשטרה במקום, קיבלו עדכון של תמונת החשוד בדקירה ממשטרת ישראל ובתום האירוע המשיכו בפעילות שגרתית. במהלך סיור של ניידת האכיפה העירונית בטיילת הדרומית בנהריה, זיהו הפקחים שסיירו בניידת את החשוד כשהוא עולה לרכב, שכנראה הגיע לאסוף אותו, כרזו לו לרדת מהרכב ועיכבו אותו עד הגעתם של השוטרים שהוקפצו לזהות ולעצור אותו.

עוד נודע לצפון 1 כי החשוד והנדקר הם תושבי עכו, וממשטרת ישראל נמסר כי התיק נמצא בחקירה, והנסיבות בבדיקה.

אהבתם? שתפו!

תגיות

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות