יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / גליל מערבי / "איש האופניים" של נהריה הלך לעולמו
"הזוג מייזלס". עליזה ואליעזר וולפוביץ (צילום ארכיון: אדריאן הרבשטיין)
"הזוג מייזלס". עליזה ואליעזר וולפוביץ (צילום ארכיון: אדריאן הרבשטיין)

"איש האופניים" של נהריה הלך לעולמו

אליעזר וולפוביץ, מאופני מייזלס, הלך לעולמו אתמול, (ראשון), בגיל 88, ויובא למנוחת עולמים, מחר, (שלישי),בשעה 16:30, בבית העלמין הישן בנהריה, ברחוב בלפור.

משנודע דבר מותו, רבים מתושבי נהריה והסביבה העלו ברשתות החברתיות זכרונות מוולפוביץ וחנות האופניים, אותם הם נוצרים עד היום. החנות, אותה הקים חמיו של וולפוביץ ושעל שמו נקראה, "מייזלס", היתה למוסד האופניים המוביל והוותיק ביותר בנהריה והסביבה, והפכה לתבנית נוף ילדותם של רבים מילדי העיר שכבר בגרו והפכו בעצמם להורים. וולפוביץ קיבל על עצמו את ניהול החנות בשנת 1965 עד שהעביר את שרביט הניהול לבנו יאיר, אשר ממשיך לנהל אותה עד עצם היום הזה.

תגובות התושבים בפוסט שעלה אודותיו בקבוצת הפייסבוק העירונית "פורום תושבי נהריה":"איש מדהים, נעים הליכות, חייכן, חברותי, בעל חוש הומור, כל זה תוך כדי ניהול אחד מהעסקים הוותיקים – של מה שהיתה פעם עיר האופניים". ועוד נכתב "זיכרון ילדות והתבגרות מנהריה הוותיקה. האיש עם החיוך והמילה הטובה. דוגמה ומופת לשרות אמין, יהי זכרו ברוך."

במודעת האבל שפורסמה כתבה המשפחה כי היה איש האופניים של נהריה והגליל המערבי, עוד ביקשה המשפחה להימנע מביקורי תנחומים.

 

 

בדוק גם

"מפלגת ימין שפוי". כחלון | צילום: חיים מסיקה

כחלון: "מי שאומר שיש גירעון הם אלה שהזזנו להם את הגבינה"

שר האוצר משה כחלון בראיון ל"בלינקר" מסכם קדנציה ומודה שהוא דואג לגורלה של תוכנית הדגל שהוביל, מחיר למשתכן", אם לא ייבחר * יש סכנה שאם ייבחר שר אוצר אחר, הוא יבטל בלחץ הקבלנים והטייקונים את התוכנית שנותנת לצעירים הטבה בגובה של 300 אלף שקלים ויותר ומאפשרת להם לראשונה לגור בבית חדש משלהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *