יום שישי , מאי 24 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / עוגן יוחננוב יתמודד על מקום במועצת העיר חדרה
עוגן יוחננוב. צילום פרטי
עוגן יוחננוב. צילום פרטי

עוגן יוחננוב יתמודד על מקום במועצת העיר חדרה

הפעיל החרתי עוגן יוחננוב החל השבוע את מסע הבחירות שלו למועצת העיר חדרה, תחת הסיסמא "מחזירים את חדרה לתושבים". יוחננוב, בן 31, אב לשלושה, נולד וגדל בחדרה. הוא יזם עצמאי, יו"ר עמותת הורים שווים, ומשמש כיו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל. בבחירות הארציות האחרונות ריכז את הפעילות באזור עבור מפלגת "כולנו" בראשות שר האוצר משה כחלון והוא נחשב למקורב לשרי המפלגה.

"חדרה נמצאת בכאוס. כל אחד דואג לאינטרס אחר ובסוף שוכחים את התושבים, אמר יוחננוב. "אני מתמודד למועצה ומקווה מאד שיהיה מועמד ראוי לראשות העיר שאוכל לתמוך בו. אם לא, אשקול להתמודד לראשות העיר. לא מתוך מטרה לשבת על כסא אלא במטרה ליישם את המדיניות שלי בעיר. אם לא יהיה מועמד ראוי שידאג לצרכי התושבים, אעשה זאת".

מטה התנועה של יוחננוב יפעל כרגע באמצעים דיגיטליים בלבד והוא נערך לגיוס המונים לטובת התמודדותו.

יוחננוב: "אין היום מישהו שמגיע להתמודדות הזו בלי אינטרס. כולם רוצים תפקיד או כסא. אני מצהיר שאני לא רוצה כלום. אני רוצה שעיריית חדרה תחזור לתושבים. שום אינטרס אחר אינו מניע אותי".

עוגן יוחננוב. צילום פרטי
עוגן יוחננוב. צילום פרטי

בדוק גם

חסר רק מעבר להולכי רגל. צילום: עיריית חדרה

כניסה חדשה יש, מעבר להולכי רגל אין

הכניסה החדשה מכביש החוף לעיר חדרה מועילה לכולם מלבד להולכי הרגל, שעם פתיחתה לא יוכלו עוד להגיע ברגל מגבעת אולגה לחדרה ולהיפך. התוצאה: ניתוק השכונה הוותיקה מהעיר. עיריית חדרה: "עם השלמת המחלף יחודש המעבר להולכי הרגל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *