ליגת הקטרגל בקרית ביאליק הגיעה לסיומה. במהלך שבוע שעבר התקיימו משחקי רבע הגמר וחצי הגמר של הטורניר. 620 שחקנים מכיתות ב' ועד י' הרכיבו 62 קבוצות והפגינו יכולת טובה, לפעמים גם גבוהה מאוד ובעיקר שמרו על הגינות ורוח ספורטיבית. בשבוע הבא נפרסם את תוצאות משחקי הגמר.
תוצאות שלב הנוק-אאוט
כיתות ב' – חצי גמר
הפועל באר שבע-נסיכי קדימרגל: 0:4. העטלפים-מכבי ביאליק: 1:2.
כיתות ג' – רבע גמר
קדימרגל-כח יד"ע: 1:3. הפטישים-האריות במדבר: 0:4. הלוחמים1-הלוחמים2: 1:3. כרישי ג'-האריות מגבעת הרקפות: 4:1.
חצי גמר
האריות מגבעת הרקפות-קדימרגל: 0:2. הפטישים-הלוחמים1: 0:3.
כיתות ד' – רבע גמר
יובנטוס-נבחרת הכוכבים: 2:1 (אחרי הארכה ופנדלים). הגלדיאטורים-F.C רקפות: 1:1: (3:4 לגלדיאטורים אחרי הארכה ופנדלים). מכבי אלופה-התותחנים: 5:1. הנשרים האדומים-קדימרגל: 1:0.
חצי גמר
נבחרת הכוכבים-קדימרגל: 1:0. התותחנים-הגלדיאטורים: 1:1. (3:1 לגלדיאטורים בפנדלים).
כיתות ה' – חצי גמר
מכבי חיפה-גולסטאר: 0:12. ילדי יונדאי-נבחרת הכוכבים: 4:0.
כיתות ו' – רבע גמר
המרכז למצוינות-מכבי נשרים: 1:2. הפועל מנעולים-אפרוחי הקריות: 6:1.
חיות מהקריות-F.C ביאליק: 1:11. כרישי ו'-קדימרגל: 11:0.
חצי גמר
חיות מהקריות-אפרוחי הקריות: 1:8. קדימרגל-המרכז למצוינות: 1:3.
כיתות ז' – חצי גמר
תרנגולי אפק-אימפריית ביאליק: 10:0. הפועל חיפה-כרישי ביאליק: 1:1. (2:4 בפנדלים).
כיתות ח' – חצי גמר
הפיטבולים-אימפריית השמש: 1:3. הפועל ביאליק-מכבי ביאליק: 1:4.
כיתות ט-י – חצי גמר
הפועל בנימין-מכבי קסלסי: 3:1. המפלסים-הג'ונים: 0:3.
מלך השערים
כיתות ב'
1. יהונתן ביטון (העטלפים) 9 שע'. 2. רועי טננבאום (נסיכי קדימרגל) 6 שע'. 3. עידו דיין (הפועל באר שבע) 6 שע'. 4. יוסף נגה (העטלפים) 6 שע'. 5. איתי קלי (נסיכי קדימרגל) 4 שע'.
כיתות ג'
1. אילעי בוגנים (הפטישים) 14 שע'. 2. אופק אלגם (האריות מגבעת הרקפות) 10 שע'. 3. יותם גולדשטיין (האריות מגבעת הרקפות) 8 שע'. 4. יואב קפלוטו (קדימרגל) 5 שע'. ליאם ביטון (קדימרגל) 4 שע'.
כיתות ד'
1. עילאי אזולאי F.C רקפות 5 שע'. 2. ליאם דרור (קדימרגל) 4 שע'. 3. גיא אהרוני (הגלדיאטורים) 4 שע'. 4. אורי חיימי (הנשרים האדומים) 3 שע'. 5. דניאל נחום (יובנטוס) 3 שע'.
כיתות ה'
1. ליאם נחום (נבחרת הכוכבים) 10 שע'. 2. נועם שמש (מכבי חיפה) 10 שע'. 3. לירון טננבאום (מכבי חיפה) 6 שערים. 4. גלעד חשוב (ילדי יונדאי) 5 שע'. 5. יניב משאלוב (ילדי יונדאי) 5 שע'.
כיתות ו'
1. טדי דמלגש (קדימרגל) 13 שערים. 2. מאור שמחון (חיות מהקריות) 13 שע'. 3. שוהם אלקיים (חיות מהקריות) 9 שע'. 4. אשר בשה (אפרוחי הקריות) 9 שע'. 5. ינאי בן שושן (קדימרגל) 8 שע'.
כיתות ז'
1. יניב קטן (הפועל חיפה) 11 שע'. 2. שחר בן שמואל (אימפריית ביאליק) 11 שע'. 3. שלו לוי (אימפריית ביאליק) 6 שע'. 4. שחף ברוקר (תרנגולי אפק) 4 שע'. 5. איתמר ביטון אסולין (הפועל חיפה) 4 שע'.
כיתות ח'
1. אברהם בלטה (פיטבולים) 8 שע'. 2. נגוס אמירו (אפרוחי שוהם) 5 שע'. 3. רואי שמש (אימפריית השמש) 4 שע'. 4. ליחי אוחיון (מכבי קרית שמואל) 3 שע'. 5. ירין גברי (הפועל ביאליק) 2 שע'.