יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / שרון / רכילות שרון / נטלי פורטמן ביקרה בחוף הכרמל

נטלי פורטמן ביקרה בחוף הכרמל

כוכבת הקולנוע האמריקאית נטלי פורטמן, ביקרה בשבוע שעבר בישראל והתארחה לסוף שבוע בחוף הכרמל. פורטמן, ידידה אישית של יו"ר הוועד המקומי של קיבוץ החותרים אסיף איזק וסגנו המיועד של המועמד לראשות המועצה האזורית חוף הכרמל אבי קאופמן, ביקרה במהלך שהותה בארץ בחופי הכרמל ובקיבוצים שדות ים והחותרים.

השחקנית, שנולדה בישראל, נפגשה במהלך הביקור עם אבי קאופמן ואנשי מטה היזמות הכפרית שהקים. הם דנו בדרכים למנף את נושא התיירות בחוף הכרמל ובהשפעה הכלכלית של צילום סרטים על המרחב האזורי. פורטמן הגיעה לישראל במסגרת ההכנות לצילום הסרט "סיפור על אהבה וחושך", המבוסס על ספרו של עמוס עוז, בו תשחק וגם תביים אותו, לראשונה בחייה.

"התרשמתי מאוד מהאנשים שמלווים את אבי ואסיף", סיפרה פורטמן לאחר הפגישה. "האזור הזה מדהים והאנשים מקסימים. לאחר שנפגשתי עם נציגי המטה, אני רואה שיש פה אווירה טובה של עשייה. אלמד את הנושאים שעלו בפגישה, וכבר יש לי כמה רעיונות לקידום חוף הכרמל".

אבי קאופמן: "שמחנו שנטלי התארחה כאן בבית שלנו בחוף הכרמל. התיירות הוא אחד מהנושאים החשובים אותו נרצה לקדם ולפתח בשנים הבאות, והערך המוסף והכלכלי של צילומי סרטים לאזור כמו שלנו הוא גדול ומשמעותי. נטלי הבטיחה לסייע לנו בנושא, ואין לי כל ספק שעזרתה יכולה לפתוח דלתות רבות בסיוע לתיירות האזור".

נטלי פורטמן עם אבי קאופמן ואסיף איזק (צילום: ניב זהר הורוביץ)
נטלי פורטמן עם אבי קאופמן ואסיף איזק (צילום: ניב זהר הורוביץ)

בדוק גם

מקנדה בתגלית. דניאל זוננשיין צילום: אבי מדר

התגלית נשארה בארץ

דניאל זוננשיין, 22, מקנדה הגיעה לארץ עם פרוייקט "תגלית" והחליטה להישאר כאן. היא בת לאמא …

שמחה חלד צילום עדי עציון-זק

חביבי הקהל עונים

חביבי המדור עונים לשאלה: מה ישראלי בעיניך? אסף ברננקה: אמא שלי נורית גאון: עזרה הדדית  כשכולם מתגייסים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *