יום שני , אוקטובר 22 2018
בית / שרון / רכילות שרון / הסטודנט חיים אביטן סיים תואר שני
חיים אביטן עם פרופ' רייכמן
אף פעם לא מאוחר מידי. חיים אביטן עם פרופ' רייכמן (צילום יח"צ)

הסטודנט חיים אביטן סיים תואר שני

חיים אביטן עם פרופ' רייכמן
אף פעם לא מאוחר מידי. חיים אביטן עם פרופ' רייכמן (צילום יח"צ)

הפתעה מרגשת במיוחד הייתה לאביטן כאשר הנשיא והמייסד של המרכז הבינתחומי, הפרופסור אוריאל רייכמן, הודיע מעל הבמה כי בין הבוגרים נמנה גם ראש עיריית חדרה. בתום הטקס עבר אביטן בין סטודנטים מחדרה שסיימו את לימודיהם, ובירכם על קבלת התואר השני.

נציגה נוספת של חדרה שקבלה את התואר השני באותו מעמד היא מנכ"ל החברה הכלכלית של חדרה, עורכת הדין חגית גולני, אשר אף היא סיימה את לימודיה לתואר שני בממשל. אביטן הביע גאווה בייצוג החדרתי הנכבד בטקס, ואמר כי מי שנבחרה לברך בטקס כנציגת כלל הבוגרים המסיימים היא החדרתית גילת שוקרון.

אביטן ציין בחיוך כי בעוד הבוגרים הצעירים הזמינו לטקס את הוריהם, הוא עצמו הזמין את רעייתו אורלי ואת ילדיו ונכדיו. התרגשות נוספת נגרמה לאביטן כאשר גם בנו החייל הצליח להגיע לטקס ולצפות באביו מקבל את התואר.

"בהחלט העליתי את ממוצע הגיל", סיכם אביטן בחיוך, והוסיף, "אבל המסר שלי ברור, והוא שלעולם לא מאוחר מדי לצבור ידע והשכלה. אני מלא גאווה בצעירים מחדרה, אשר אף הם קיבלו תארים באותו מעמד, וקורא לבני הנוער וצעירי העיר ללמוד ולהתפתח ולהיות דור העתיד לתפארת העיר חדרה".

בדוק גם

החיבור לכביש החוף. חדרה (צילום אבי כהן)

המדינה אישרה 15 מיליון שקלים לתכנון נתיבי תחבורה ציבורית בחדרה

משרד התחבורה אישר הקצאה לתכנון רחב היקף, מה שמעיד על אמון בעיריית חדרה וביכולתה לבצע בתום התכנון פרויקטים הנאמדים בכ-200 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *