בית / שרון / כרכור / תלמידות מתיכון בפרדס חנה התגייסו להתרמה עבור ילד החולים בניוון שרירים

תלמידות מתיכון בפרדס חנה התגייסו להתרמה עבור ילד החולים בניוון שרירים

חניכי שבט אלון של הצופים בפרדס חנה כרכור  יתייצבו היום (רביעי) בנקודות מרכזיות שונות ביישוב, ביניהן מרכז המושבה, מתחם שופרסל דיל ואלונית עין שמר, וימכרו פרחים ועוגות לחג. כל ההכנסות מהמכירות יועברו לטיפול במחלתו של הילד החולה במחלת דושן (ניוון שרירים), עדי גולדשמידט ממושב מסלול.

מאחורי היוזמה עומדות שתי תלמידות כיתה יא' הגרות בפרדס חנה, עדי כהן ומאיה יכין. כהן לומדת בתיכון אורט השומרון (בנימינה) ויכין בתיכון החקלאי בפרדס חנה כרכור, וזו הפעם השלישית שהן מרימות מבצע מכירות להתרמה עבור ילד חולה בערב סוכות דרך שבט הצופים, מה שהפך כבר למסורת פרטית. בשנה הראשונה זה היה למען הילד עמרי דוד ז"ל, שסבל מגידול במוח, בפעם השניה עבור הילד אדם, ייבדל לחיים ארוכים, שסבל ממחלה במח העצם וחיפש תרומה, והשנה עבור עדי גולדשמידט. "שמענו עליו בפייסבוק, בסרטון שנעשה עבור הצלתו ושמאוד ריגש אותנו, והחלטנו לעשות מעשה", מספרת כהן. "שתינו מדריכות קבוצות מיוחדות בצופים, מאיה מדריכה נוער ממרכז אור ואני מדריכה ילדים מכפר לי. הצורך לתרום מהלב משתלב עם הפעילות שלנו בשבט ותואם את ערכיו. שבט אלון מאחל לכל התושבים חג שמח".

בנוסף לחניכי הצופים, תרמו לעניין עסקים מקומיים שכהן ביקשה להודות להם: המשתלות מקומיות משק 50, נירוונה ויהלי, קונדיטוריית תענוגות, נעמה עוגות מעוצבות ודפוס שלום, שתרם את השלטים. "תודה גם לאנשים הפרטיים שפתחו את לבם ועזרו לנו. כולם מוזמנים לבוא, לקנות ולתרום".

בדוק גם

ארכדי פוגץ' צילום פרטי

ראש עיר בברכת הרבי מלובביץ'

"אני רוצה להיות ראש עירייה ואני חושב שיש לי סיכוי. אני לא מפחד. הרבי מלובביץ' …

אדם. צילום: ניקול דה קסטרו

חיי אדם

ביום חמישי הבא, ט"ו באב, יעלה הזמר אדם על הבמה בפאב הפרה בשבי ציון, הכי קרוב לבית שבו גדל, עם המופע המציין 30 שנה לרגל צאת אלבומו "סוד". בראיון ל"צפון-1" הוא מספר על השנה הקשה בחייו ועל השמועות הזדוניות שהופצו בדבר מותו, מדבר על אחותו אילנה, שנפטרה לאחר מאבק ממושך בסרטן, ומשתף בזיכרונות היפים מעיר הולדתו, עכו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *