בית / שרון / כרכור / תושבי פרדס חנה כרכור שרו אריק איינשטיין

תושבי פרדס חנה כרכור שרו אריק איינשטיין

מותו של אריק אינשטיין בשבוע שעבר, הכה את המדינה בתדהמה, צער וגעגועים לזמר האהוב, ורגשות אלה לא פסחו על תושבי פרדס חנה-כרכור.

ענת מגל, בעלי קפה "המרפסת" בכרכור, ביטאה את רגשי האהבה לאריק ביוזמה ספונטנית, כשהזמינה את התושבים לערב שירה משיריו במרפסת בית הקפה. התושבים נענו ליוזמה, וכ-100 משתתפים מכל הגילאים הופיעו במקום והשתתפו בערב מרגש ונטול פוזות שנקרא "פשוט שרים אריק" והוקדש כולו שירים אהובים מכל הזמנים של הזמר.

סלעית בירן פרידמן ונמרוד פז (צילום: אורה כהן)
סלעית בירן פרידמן ונמרוד פז (צילום: אורה כהן)

את הערב הנחתה בשירה סלעית פרידמן בירן, ונמרוד פז שפרט בכישרון על גיטרה ושר לצדה. מסך הציג את מילות השירים המלוות בתמונות, ומיקרופון נוסף עבר בין יושבי בית הקפה שהשתתפו בשירה. בין השירים שהושרו היו עיר לבנה, בית הערבה, אמא אדמה, אותך, עוד נפגש, אגדת דשא, יש בי אהבה, בגללך, ועוד. התחושה הייתה של ערב ספונטני שבא מהלב ובו התאחדו ובוטאו רגשותיהם של כולם.

ענת מגל סיפרה לאחר מכן על תחושותיה בעקבות הערב: "אף פעם בעבר לא חשבתי לעשות שירה בציבור. הרעיון נולד כי היה צורך לשחרר ביחד את הפקק של העצב על מותו של אריק, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דרך השירים. בערב הייתה אווירה מאוד נעימה, אינטימית וחברית. רבים מהאנשים שהגיעו באו לבקש שיהיה לזה המשך, ושנתחיל ליין של שירה בציבור במקום".

פשוט שרים אריק (צילום: אורה כהן)
פשוט שרים אריק (צילום: אורה כהן)

בדוק גם

תחנת הרכבת קיסריה פרדס חנה (צילום: נירית שפאץ)

יתוגבר קו 4 מכרכור לתחנת הרכבת קיסריה – פרדס חנה

בשבועות האחרונים משרד התחבורה נענה לרשות המקומית בפנייתה למען שיפור התחבורה הציבורית בישוב. הנהלת הרשות …

חתולים בצמרת. צילום: נירית שפאץ

מי יציל את החתולים בחתולייה בחדרה?

בית המחסה השיקומי לחתולים "החתולייה" היושב בחדרה קיבל לפני שבועיים לניהולו מקום נוסף, שנקרא בעבר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *