בית / שרון / חדשות שרון / שבוע זהירות בדרכים התקיים בבית ספר ממלכתי כרכור

שבוע זהירות בדרכים התקיים בבית ספר ממלכתי כרכור

השבוע שעבר היה שבוע זהירות בדרכים, ובבית ספר ממלכתי כרכור בחרו לקיימו בסימן אחריות אישית בזהירות בדרכים. כיתה ה'-4, המשמשת כוועדת זה"ב בית ספרית, גיבשה תוכנית הפעלתית מגוונת ומותאמת גיל, והפעילויות יצאו לדרך.

בכיתות הנמוכות בחרו השגרירים להתמקד בחוקי מעבר החצייה. תחילה הוקרן לילדים הסרט "יוצאים לדרך בטוחה עם ד"ר X – חצייה בטוחה"  ולאחר מכן נשאלו ילדי הכיתות מהם הכללים לחצייה נכונה. ויחדיו כתבו את אמנת הכללים,  5 סה"כ ,תלמידי הכיתות הנמוכות תרגלו על מעבר חצייה שהוכן מאלבדים חצייה נכונה לפי הכללים שזה עתה למדו, ובסיום השיעור קיבלו את דף הצביעה "5 הכללים".

מהפעילות (צילום: בית ספר מלכתי כרכור)
מהפעילות (צילום: בית ספר מלכתי כרכור)

בכיתות הגבוהות יותר העמיקו את נושא הרכיבה על אופניים. תחילה הוקרן לילדים הסרט "יוצאים לדרך בטוחה עם ד"ר X – רוכבי אופניים" ולאחר מכן מילאו שאלון "נכון/לא נכון" בנושא חוקי התעבורה החלים על רוכבי האופניים על מנת לחדד את בקיאותם. בסיום השיעור התחלקו התלמידים לקבוצות קטנות, יצרו סלוגנים בנושא אחריות אישית של רוכבי אופניים והדביקו אותם על הלוח כדי ליצור קולאז' מסרים כיתתי.

היום העמוס לא הסתיים רק בשיעורים וגלש גם להפסקות פעילות, שכללו שש תחנות מושקעות שעוצבו והוקמו על ידי כיתות ה'-4 וג'-4. גולת הכותרת של היום הייתה ללא ספק התחנה שבה כלל ילדי בית הספר קישטו חולצות לבנות בצבעים זוהרים שכללו ססמאות וציורים בנושא "זהירות בדרכים", וכך נשארה להם מזכרת יפה ושימושית מיום כה חשוב.

בדוק גם

הרב אליהו אסולין. "אמשיך להקדיש את חיי לציבור" (צילום: שלומי גבאי)

בג"צ ביטל את צו המניעה, ניתן לקיים בחירות לרב העיר חדרה

הבחירות לתפקיד רב העיר חדרה יחודשו וצו המניעה הזמני שניתן עליהן מבוטל. כך החליטו שופטי …

שוד במקדונלד'ס בגן שמואל: 200 אלף שקלים נשדדו, חשד למעורבות העובדים

שוד במקדולנדס בגן שמואל. 200 אלף שקלים נשדדו לפנות בוקר. 20 מעובדי הסניף עוכבו לחקירה  בחשד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *