מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / ראש מועצת חריש יצחק קשת: בקרוב הקלות בבנייה לתושבי חריש

ראש מועצת חריש יצחק קשת: בקרוב הקלות בבנייה לתושבי חריש

הבנייה בחריש הצומחת צוברת תאוצה, והיישוב מתפתח והולך לקראת היעד שנקבע לו לשנים הקרובות: הפיכתו לעיר מתוכננת היטב בת מאה אלף תושבים. לצד הפרויקטים הגדולים של הבניה המתקדמים באתרים שונים ביישוב בימים אלו, כדאי לזכור שלא רק למקרו אלא גם למיקרו יש חשיבות. כלומר: לא רק ליצירת ההיצע של בתים ודירות לגור בהם, אלא גם לאיכות הדיור בבתים הבנויים וליכולתם של התושבים להתאים את בתיהם לצרכיהם.

בחריש מודעים היטב גם לאספקט הזה של החיים, ובהמשך לכך בישר לאחרונה ראש המועצה, יצחק קשת, על הקלות בבנייה שהושגו בוועדה המקומית לתכנון ובניה, וצפויות להרחיב את מגוון האפשרויות של הציבור בכל הקשור לשיפור הבתים ועיצוב הבית, וכך לשדרג את איכות חייהם. קשת בישר לציבור דרך הרשת: "השגנו הוראות מרחביות חדשות בחריש! אני שמח לבשר שאחרי תקופה ממושכת של דיונים בוועדה לתכנון ובנייה בחריש, הצלחנו להביא לשינוי אמיתי שיאפשר לתושבי העיר לשמור על הפרטיות ולעצב את המרחב הפרטי בקלות לצד שמירה על עיר אחידה ויפה".

יצחק קשת (צילום: דוברות חריש)
יצחק קשת (צילום: דוברות חריש)

קשת מנה בהודעתו כמה מן ההקלות החדשות שנקבעו: "ניתן יהיה לבנות גדר מעץ או דמוי עץ בדירות גן עד לגובה 1.80 מגובה המדרכה, את מעקות המרפסות ניתן יהיה לחפות במדבקה המדמה זכוכית חלבית, ניתן יהיה לבנות פרגולה עד 25 מטרים במקום 12 מטרים כפי שהיה עד היום, ועוד מספר הקלות שעליהן נפרט בימים הקרובים". קשת ביקש להודות לצוות ההיגוי של תושבי חריש, והתושבים מצפים ליישם בשמחה את ההקלות.

בדוק גם

יוני שיטבון צילום הודיה טולדנו

יוני שיטבון הכריז: "אתמודד מול כל מועמד או מועמדת"

סא״ל במיל׳ וחבר הכנסת לשעבר יוני שטבון הכריז על מועמדותו לראשות העיר נתניה.  יתמודד גם …

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *