יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / שרון / נדל"ן שרון / פרדס חנה: תשעה צמודי קרקע נמכרו בחודש אחד

פרדס חנה: תשעה צמודי קרקע נמכרו בחודש אחד

קבוצת אלמוג ושטרית אחזקות, יוזמת ובונת פרויקט "המושבה הלבנה" בשכונת נווה פרדסים, מדווחת בימים אלה על עלייה ניכרת במכירות הפרויקט. בחודש האחרון, מאז ההכרזה על ביטול תכנית מע"מ אפס ופיזור הממשלה, נמכרו תשעה קוטג'ים בהיקף מכירות של כ-16 מיליון שקלים.

בחברות הסבירו כי מדובר בקפיצה דרמטית בהשוואה לחודשים קודמים, וכי רוב הבתים בשלב א' נמכרו. מבין היחידות שנמכרו לאחרונה: קוטג' דו משפחתי,  בן 5 חדרים בשטח 145 מ"ר בנוי, על קרקע בשטח של כ-230 מ"ר ועם 6 מ"ר מחסן חיצוני, נמכר ב- 1.67 מיליון שקלים.

לדברי רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק בחברה: "בחודשים האחרונים ולאחר סיום מבצע צוק איתן מסתמנת עלייה מתונה בביקושים, אך ללא ספק, ביטול חוק מע"מ אפס אחוז והקדמת הבחירות, הם הגורמים שהביאו את הציבור באמת "לרדת מהגדר" לחזור למשרדי המכירות".

פרויקט המושבה הלבנה (צלם: בני ונטורה)
פרויקט המושבה הלבנה (צלם: בני ונטורה)

לאור הצלחתו של השלב הראשון, הוחלט בחברה להקדים את שיווק השלב השני של הפרויקט, במסגרתו יציעו החברות עוד כ-30 קוטג'ים למכירה. עוד נמסר כי בשלב א' נותר מספר מצומצם של קוטג'ים לאכלוס בנובמבר השנה, וכי בנייתו של שלב ב' של הפרויקט כבר החלה.

"אלמוג המושבה הלבנה" נמנה עם הפרויקטים החדשים המשווקים ברובע המגורים החדש במערב פרדס חנה. מדובר במתחם של 108 קוטג'ים דו משפחתיים בני 5 חדרים, על מגרשים בשטח הנע בין 230 ל- 400 מ"ר. הקוטג'ים מאובזרים במפרט הכולל מחסן בן 6 מ"ר ושתי חניות פרטיות צמודות.

 

בדוק גם

דרך הנדיב (צילום: מועצת פרדס חנה כרכור)

קו ביוב חדש הונח בפרדס חנה כרכור בשיטה ייחודית

השבוע הונח ברחוב עמל בפרדס חנה כרכור קו ביוב חדש בשיטה ייחודית המאפשרת ביצוע העבודות במספר שעות …

דרך הנדיב (צילום: מועצת פרדס חנה כרכור)

החלו עבודות חידוש דרך הנדיב בפרדס חנה כרכור

ביום א' השבוע, החלו עבודות לחידוש דרך הנדיב לכל אורכו מכיכר BIG עד לצומת חנה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *