מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / לאתחל מסלול מחדש

לאתחל מסלול מחדש

משפחת מרכוס, הורים ושלושה ילדים, החיים בפרדס חנה הרגישו שחוקים. ההתמודדות עם יוקר המחיה, שעות העבודה הארוכות כעצמאים, החשבונות והשגרה גרמו להם להחליט לחיות את החלום: לארוז ולצאת לטיול בעולם עם הילדים. לפני שבועיים הם חזרו לישראל, כשברור להם שגם כאן ימשיכו במסעות שגרמו להם להסתכל על החיים וזה על זה לגמרי אחרת

 מחר ב"כל הפרדס"

במשפחת מרכוס חמש נפשות, האב דניאל בן 37, האם שלי בת 36 ושלושת ילדיהם, יהלי בת תשע, יונתן בן שש וחצי ואוריאל בן שנתיים וחצי. המשפחה לא יצאה למסע בחו"ל במטרה להימלט ממשהו וחיי המשפחה בארץ לא היו אומללים או מסובכים. המשפחה התגוררה בפרדס חנה בשמונה השנים האחרונות. דניאל ושלי עצמאים, דניאל היה בעל עסק לעבודות בעץ, ולשלי היתה קליניקה לדיקור סיני שמתמחה בעיקר בנשים. הילדים למדו בבית הספר "הבית העגול". בסך הכל טיילו כחצי שנה, כאשר את המחיה בטיול מימנו משכר הדירה שקיבלו עבור ביתם בפרדס חנה שהושכר.

"היציאה מהחיים כפי שהכרנו אותם היתה מעמיקה מאוד. סגרנו את העסקים, מכרנו את הרכב, התנתקנו סופית מחברות הסלולר והאינטרנט, גילינו שאנחנו משלמים פעמיים על ביטוחים ושירותי בריאות וחתכנו בעצם כמעט כל דבר שקשר אותנו לשגרה ולמה שהכרנו

"בסך הכול מאוד נהנינו בפרדס חנה. יש במקום קהילה עוטפת וחיים מאוד מעניינים. אבל ההישרדות, עליית המחירים ושעות העבודה המטורפות שעצמאים מציבים לעצמם, יצרו אצלנו הרגשה שאנחנו רוצים להתאוורר, להיות ביחד כמשפחה ולעשות איזשהו סוג של ריסטארט. התחלנו לשקול את האפשרות לעזוב את כל מה שהכרנו ולצאת למסע" 

משפחת מרכוס
שקט נפשי. משפחת מרכוס (צילום עצמי)

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *