בית / שרון / חדשות שרון / פרדס חנה: המועצה השיקה אפליקציה חדשה למוקד העירוני

פרדס חנה: המועצה השיקה אפליקציה חדשה למוקד העירוני

מועצת פרדס חנה כרכור השיקה בשבוע האחרון אפליקציה חדשה למוקד העירוני. באמצעות האפליקציה התושבים מוזמנים לדווח על מפגעים תקלות ותלונות גם באמצעות הטלפון הנייד.

הרחבת ערוצי התקשורת למוקד העירוני היא חלק ממהלך נרחב לאורך השנה האחרונה לשיפור השירות לתושב בדגש על פעילות המוקד העירוני 106. תכנית פעילות מקיפה כללה רכישת טכנולוגיה חדשה וייעול המענה לתושב הפונה למוקד העירוני.

עד כה פנו התושבים למוקד 106 באמצעות חיוג לשיחה טלפונית, פתיחת פניה באתר המועצה וחיבור לאתר באמצעות דף הפייסבוק של המועצה המקומית. כיום ניתן להוריד את האפליקציה באמצעות חנות גוגל aps. האפליקציה תחת השם "פרדס חנה כרכור". ניתן לפתוח דרכו פנייה או דיווח חדשים. הפניות עצמן מנותבות למחלקות ואגפי המועצה השונים לטיפולם המקצועי ולמענה ענייני לתושב/ת הפונה.

ראש מועצת פרדס חנה כרכור, חיים געש, ציין: "זהו צעד נוסף למען פיתוח וקידום השירות לתושב.  המוקד העירוני הוא ערוץ תקשורת מרכזי שלנו עם התושבים ואנחנו פועלים לקדמו לשפרו ולייעלו בכדי להביא לשביעות רצון מיטבית של התושבים".

בדוק גם

קרדיט צילום: מארק ניימן/ לע"מ

ריבלין: "הגליל הוא הבטחה גדולה, ואהבה גדולה כמו ירושלים"

               "מעלות-תרשיחא היא התגלמותו של חזון ארצישראלי שצריך לשמש השראה לכולנו. מודל לשכנות טובה ודוגמה נהדרת לערים מעורבות נוספות - אל מול האיומים מולנו לא נשכח גם ברגעים אלה את רגעי אסונה של מעלות-תרשיחא והשנים הרבות שבהן אתם הייתם העורף הקשה והאיתן של מדינת ישראל"

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

קובלנה פלילית הוגשה נגד ראש עירית חדרה צביקה גנדלמן

שירלי עודד, חברת מועצת העיר חדרה, יו"ר סיעת שקיפות, הגישה קובלנה פלילית, שהיא למעשה כתב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *