בית / שרון / חדשות שרון / "המטפלת הפקירה את הילדה שלי"

"המטפלת הפקירה את הילדה שלי"

נמשכת חקירת המשטרה בעניינה של פעוטה בת שנה וחצי שככל הנראה ננשכה על ידי שני ילדים בגן פרטי בפרדס חנה-כרכור. בימים הקרובים יועבר התיק לעיון הפרקליטות על מנת לבחון את הראיות לצורך הגשת כתב אישום.

התמונות שפרסמה אמה של הפעוטה זעזעו את הרשת. האם מספרת כי ביום חמישי שעבר היא לא שמעה דבר מיוחד מהגן, אך תחושת בטן גרמה לה למהר אל בתה בשעת הצהריים. "הייתה לי תחושה שמשהו לא בסדר", מספרת האם. "למרות שמהגן לא התקשרו אליי ולא הודיעו לי דבר, הגעתי לגן וראיתי את הילדה יושבת על כיסא כשכולה חבולה ונפוחה ועל פניה וגופה סימנים אדומים רבים. רצתי הביתה והבאתי את בעלי בריצה לגן, והצוות לא ידע להשיב לשאלותינו ולומר לנו מה קרה לה. אחר כך הן אמרו שכנראה שני ילדים נשכו אותה ושהיא גם נפלה מהלול. באותו זמן הייתה רק מטפלת אחת שהייתה אחראית על כ~30 ילדים, והיא טענה שבשעת המקרה היא רחצה ילדים אחרים. לא ברור לנו למה לקח לה כל כך הרבה זמן להגיע אליה ולא ברור איך היא לא שמעה את צעקותיה של הילדה".

סימני החבלה על גופה ופניה של הפעוטה (צילום: פרטי)
סימני החבלה על גופה ופניה של הפעוטה (צילום: פרטי)

לדברי האם, מנהלת הגן הציעה לה החזר של שכר לימוד של חודשיים ובלבד שלא תפנה למשטרה ולא תפרסם את הדבר. "היא אמרה: "אתן לך כסף, רק אל תהרסי לי את הפרנסה", מספרת האם. ההורים פנו למשטרה והגישו תלונה. הם פינו את בתם לבית החולים, שם הרופא היה מזועזע ממראה פניה ואמר כי נראה לו שמדובר בנשיכות.

"האירוע השפיע על הילדה גם מבחינה נפשית", מספרת האם. "בסוף השבוע מישהו דפק בדלת שלנו והיא נכנסה לפאניקה. היא סובלת מפחדים שלא היו לה קודם. אנחנו פונים גם לטיפול פסיכולוגי. עד שאמצא לה גן אחר, אני נמצאת איתה בבית. מה שקרה הוא רשלנות והפקרות".

 

 

בדוק גם

דניאל-מהרט-יושב-על-כסאו-במו

רשימה אתיופית למועצת העיר בראשות דניאל מהרט

הרשימה האתיופית "דור חדש" בראשות חבר המועצה דניאל מהרט תרוץ בבחירות הקרובות תחת השם "מקומי …

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

חדרה: נמחקה הקובלנה הפלילית שהגישה שירלי עודד נגד גנדלמן וסגני ראש העיר

שופט בית משפט השלום בחדרה, אהוד קפלן, הורה למחוק את הקובלנה הפלילית שהגישה חברת המועצה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *