בית / שרון / חדשות שרון / "המטפלת הפקירה את הילדה שלי"

"המטפלת הפקירה את הילדה שלי"

נמשכת חקירת המשטרה בעניינה של פעוטה בת שנה וחצי שככל הנראה ננשכה על ידי שני ילדים בגן פרטי בפרדס חנה-כרכור. בימים הקרובים יועבר התיק לעיון הפרקליטות על מנת לבחון את הראיות לצורך הגשת כתב אישום.

התמונות שפרסמה אמה של הפעוטה זעזעו את הרשת. האם מספרת כי ביום חמישי שעבר היא לא שמעה דבר מיוחד מהגן, אך תחושת בטן גרמה לה למהר אל בתה בשעת הצהריים. "הייתה לי תחושה שמשהו לא בסדר", מספרת האם. "למרות שמהגן לא התקשרו אליי ולא הודיעו לי דבר, הגעתי לגן וראיתי את הילדה יושבת על כיסא כשכולה חבולה ונפוחה ועל פניה וגופה סימנים אדומים רבים. רצתי הביתה והבאתי את בעלי בריצה לגן, והצוות לא ידע להשיב לשאלותינו ולומר לנו מה קרה לה. אחר כך הן אמרו שכנראה שני ילדים נשכו אותה ושהיא גם נפלה מהלול. באותו זמן הייתה רק מטפלת אחת שהייתה אחראית על כ~30 ילדים, והיא טענה שבשעת המקרה היא רחצה ילדים אחרים. לא ברור לנו למה לקח לה כל כך הרבה זמן להגיע אליה ולא ברור איך היא לא שמעה את צעקותיה של הילדה".

סימני החבלה על גופה ופניה של הפעוטה (צילום: פרטי)
סימני החבלה על גופה ופניה של הפעוטה (צילום: פרטי)

לדברי האם, מנהלת הגן הציעה לה החזר של שכר לימוד של חודשיים ובלבד שלא תפנה למשטרה ולא תפרסם את הדבר. "היא אמרה: "אתן לך כסף, רק אל תהרסי לי את הפרנסה", מספרת האם. ההורים פנו למשטרה והגישו תלונה. הם פינו את בתם לבית החולים, שם הרופא היה מזועזע ממראה פניה ואמר כי נראה לו שמדובר בנשיכות.

"האירוע השפיע על הילדה גם מבחינה נפשית", מספרת האם. "בסוף השבוע מישהו דפק בדלת שלנו והיא נכנסה לפאניקה. היא סובלת מפחדים שלא היו לה קודם. אנחנו פונים גם לטיפול פסיכולוגי. עד שאמצא לה גן אחר, אני נמצאת איתה בבית. מה שקרה הוא רשלנות והפקרות".

 

 

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *