בית / שרון / חדשות שרון / גינת הכלבים הראשונה בפרדס חנה כרכור יוצאת לדרך בימים אלו

גינת הכלבים הראשונה בפרדס חנה כרכור יוצאת לדרך בימים אלו

בימים אלו משלימה מועצת פרדס חנה כרכור את הקמת גינת הכלבים הראשונה בפרדס חנה כרכור, כחלק מתכנית העבודה השנתית של הרשות לשנת 2017. הגינה החדשה ממוקמת בשכונת חלומות כרכור וכוללת גינה מגודרת, פינת ישיבה, מתקן שקיות לצואת כלבים, שוקת וברזייה. עוד צפויה המועצה להתקין בשלב זה תאורה בשטח הגינה.

במקביל, פועלת המועצה להקמתה של גינת כלבים נוספת בגן הציפורים המתחדש. הגן המחודש יכלול לצד שטחי מתקני משחקים ומתחמי פעילות גם גינת כלבים עבור בעלי הכלבים באזור מערב המושבה. הקמת גינות הכלבים מתבצעת בשיתוף התושבים, תוך היענות לצרכים המשתנים במושבה בשנים האחרונות. גינות כלבים הן מענה שצמח בערים הגדולות המאופיינות בבנייה רוויה.  תושבים בעלי כלבים יכולים לשחרר בהן את הכלב או הכלבה במרחב מגודר ותחום.

כלב (צילום: נירית שפאץ)
(צילום: נירית שפאץ)

ראש המועצה, עו"ד אלדד בר כוכבא, ציין: "בשנים האחרונות המושבה צומחת והיקף הבנייה הרוויה גדל אף הוא. כדי לספק מענה לצרכים העדכניים של תושבים בעלי כלבים המועצה מקדמת בשנים האחרונות גינות כלבים, הנחשבות למענה יעיל לשחרור כלבים בישובים רבים בארץ ובעולם. אותרו שטחים ציבוריים המתאימים למטרה זו, חלקם בסמוך לגני שעשועים לנוחות המשפחות הצעירות המחזיקות בכלבים".

גזבר ומזכיר המועצה, רן גלר, הוסיף: "גינות הכלבים מאפשרות גם מפגש שכונתי וקהילתי בין בעלי הכלבים. במקביל להסדרת גינות כלבים במושבה, אנחנו מגבירים את האכיפה כנגד כלבים משוטטים ללא רצועה, כמחויב בחוק בשטחים הציבוריים".

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *