בית / שרון / ספורט שרון / בנון: אין לי זמן לאמן

בנון: אין לי זמן לאמן

 

הלם בבית"ר פרדס חנה: המאמן לירן בנון הודיע באופן פתאומי כי עוזב מיידית את הקבוצה.

ביום חמישי שעבר, רגע לפני האימון המסכם לפני המשחק מול הפועל חליסה, הודיע בנון להנהלת הקבוצה כי הוא מבקש לעזוב בגלל לוח זמנים צפוף. בפרדס חנה הופתעו מהמהלך שכן בתחילת העונה נאמר לו שהוא יוכל לבחור את שעות האימונים והשחקנים יצטרכו להסתנכרן איתו.

גורמים בקבוצה אומרים כי עזיבתו של בנון היא על רקע ההפסד המביך בשבוע עבר בבית לאחווה חיפה בתוצאה 5:2. יו"ר הקבוצה, ג'קי שושן, אמר: "אין ספק שזה החלטה מפתיעה, אבל אנחנו מקבלים אותה. אף אחד לא מחויב להיות חלק מבית"ר פרדס חנה. לאורך השנים היו כאן אנשים שרצו להיות כאן וכך יהיה גם העונה. מי שלא מרגיש מחויב, לא יהיה כאן".

"החלטה מפתיעה". לירון בנון (צילום ארכיון: שלומי גבאי)
"החלטה מפתיעה". לירון בנון (צילום ארכיון: שלומי גבאי)

בינתיים עומד שושן על הקווים ובהנהלתו ניצחה פרדס חנה בחוץ את הפועל חליסה בתוצאה 0:2. שחקני פרדס חנה הגיעו במצב רוח מצוין למשחק ושלטו לאורך המחצית. השער הראשון הגיע בדקה ה~43 משער עצמי. גם המחצית השנייה הייתה בשליטת פרדס חנה, אבל השער השני נכבש רק בתוספת הסמן על ידי כפיר בנין.

שושן אמר בסיום: "אני שמח שהשחקנים הגיעו מחויבים ונלחמו על כל כדור". בסוף השבוע הקרוב הקבוצה נחה ממשחקים לאחר שהודחה מהגביע כבר בסיבוב הראשון. במהלך סוף השבוע תתכנס ההנהלה ותבחר מאמן חדש. שושן: "כמו שהבטחתי תמיד, אני מבטיח גם הפעם שתהיה לנו קבוצה טובה עם מאמן טוב ועוד נצליח העונה".

 

 

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה)

כרטיס אדום: הפועל חדרה לא קיבלה אישור מנהל תקין מרשם עמותות

רשם העמותות   הודיע להפועל חדרה כי לא תקבל אישור ניהול תקין ול כן לא תכול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *