בית / שרון / פנאי שרון / הדוד סם יתארח ביקב

הדוד סם יתארח ביקב

לכבוד יום העצמאות האמריקאי ברביעי ליולי, יחגגו  במתחם ה BBQ garage הממוקם במתחם יקב תשבי, הפנינג קולינרי שמח וצבעוני בין השעות 16:00-22:00. בהפנינג יוגשו מגוון בשרים אמריקאים מעושנים של השף גונטר בידרמן אשר יארח את השף אדם ויה "מדוריס קצבים". הבשרים יגיחו עסיסיים ממעשנת היקב שהגיעה ממיזורי, כשהם נמשחים ברטבים עשירים ותערובות תבלינים ייחודיות. אלו יוגשו בלחמניות אמריקאיות שנעשות במאפיית היקב לצד צ'יפס מתובל.

בנוסף, יוצב פוד טראק עם קינוחים אמריקאים מושחתים של השף קונדיטורית של היקב- תמר לוי, דוכן למכירת תבלינים אמריקאים אותם מייבאים תשבי ממיזורי תחת המותג BBQ garage, דוכן של בירות אלכסנדר, דוכן של ממכר משקאות קלים של ויסוצקי אייס במגוון טעמים וסומרסבי סיידר תפוחים אלכוהולי ובו יגישו גם טעימות של משקאות חדשים למבלים.

הפנינג אמריקאי ביקב תשבי צלם דני גולן
הפנינג אמריקאי ביקב תשבי צלם דני גולן

בדוק גם

כי נולדתי בשבועות. רותי אגמון צילום עצמי

רות עבור.

לאחר שרות המואביה מתאלמנת מבעלה היא הולכת בעקבות נעמי חמותה לבית לחם. היא מתגיירת, נישאת לבועז יולדת את עובד שהוא סבו של דוד המלך. לכן אומרים על רות שהיא אמה של מלכות. הסיפור מתרחש בשבועות שהוא תחילת קציר שעורים ועל פי המסורת דוד המלך נולד ומת בשבועות. לכבוד השבועות פגשתי נשים שנושאות את השם רות שאלתי על משמעות השם שהפך נדיר בעת הזאת

צילום: חברת DMC

שבועות בזהירות: מי צריך להפחית במוצרי חלב, לא לנגוע בזה כלל או דווקא לצרוך כמה שיותר?

גבינות וחלב זה טעים, בכל צורה שהיא, אבל יש אנשים שצריכים קצת להיזהר מהקסם הלבן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *